۱ اسفند ۱۴۰۲، ۱۳:۵۷
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 85392864
T T
۷ نفر

برچسب‌ها

آغاز عملیات تعریض خیابان ستاره همدان با هدف سهولت رفت و آمد شهروندان

همدان-ایرنا- مدیر منطقه یک شهرداری همدان از تملک و تخریب ملکی در خیابان ستاره حد فاصل بین چهارراه پاستور و خیابان هنرستان در راستای سهولت رفت و آمد شهروندان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا مرتضی حضرت زاده روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین خواسته‌هایی که شهروندان همدان دارند بهبود وضعیت تردد و سهولت در رفت و آمد است، افزود: تعریض و بازگشایی معابر تاثیر به سزایی در کاهش بار ترافیکی محلات دارد و باعث به وجود آمدن حس رضایت مندی در همشهریان خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه معابر شهری بیش‌ترین فضای شهری را اشغال کرده‌اند و دارای مهم‌ترین کارکرد در تکاپوی شهری هستند،افزود: معابر،حلقه‌های واسط و رشته‌های ارتباطی بناها و سایر فضاهای شهری هستندکه اگر مورد توجه قرار گیرند، بیش‌ترین کارکرد را در زندگی شهری داشته و همچنین حیاتی‌ترین نقش‌ها را برای پویایی یک شهر رقم می‌زنند.

حضرت زاده اظهار کرد: یک طراحی و اصلاح هندسی صحیح در معابر شهری، بسیاری از مشکلات توسعه‌ای و زیست‌محیطی و معضلات روانی و اجتماعی را در شهر کاهش خواهد داد.

آغاز عملیات تعریض خیابان ستاره همدان با هدف سهولت رفت و آمد شهروندان

مدیر منطقه یک شهرداری همدان هزینه تملک و بازگشایی این خیابان را بیش از ۸۵۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: تخریب و معبر گشایی خیابان ستاره که حد فاصل بین چهارراه پاستور و خیابان هنرستان است از یکشنبه گذشته آغاز شده و امیدواریم با پیشرفت هرچه سریعتر تخریب این ملک نسبت به زیرسازی و آسفالت ریزی اقدامات لازم صورت پذیرد تا شاهد کاهش بار ترافیکی در پشت چراغ قرمزهای خیابان پاستور و میرزادعشقی باشیم.

حضرت زاده با اشاره به اینکه احساس رضایت شهروندان از محیط شهری و خدماتی که شهرداری ارائه میدهد، عامل مهمی درجهت ایجاد انگیزه در مردم برای مشارکت در توسعه شهری و بهبود کیفیت محل سکونت خویش است عنوان کرد رضایت شهروندان از عملکرد مدیریت شهری موجب ترغیب آنان برای همکاری با نهادهای شهری در جهت انجام بهتر وظایف و ارائه خدمات در سطح شهر می‌شود.

وی در با تشکر از شهروندان همدانی که در اجرای این پروژه نقش مهمی را دارند افزود با توجه به مسدودسازی مسیر خیابان ستاره خواهشمندیم که همشهریان عزیز تا اجرا و تکمیل این پروژه از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha