تجمع خریداران خودروهای مونتاژی مقابل سازمان تعزیرات

تهران- ایرنا- تجمع مسالمت‌آمیز خریداران متضرر شرکت‌های مدیران خودرو و کرمان موتور مقابل سازمان تعزیرات کل کشور به خاطر گران‌فروشی امروز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، بعد از گذشت ماه‌ها از صدور حکم محکومیت و تخلف شرکت مدیران خودرو مبنی بر گران‌فروشی و صحبت‌های چند باره سخنگوی تعزیرات در مورد رسیدگی، برخورد و گرفتن حق مردم از شرکت متخلف، اما متاسفانه تا به امروز هیچ حکمی اجرا نشده که موجب ناراحتی و سردرگمی مردم زیان دیده شده و از این رو تعدادی از خریداران و کسانی که حکم محکومیت شرکت مدیران خودرو را دارند، امروز (سه‌شنبه یکم اسفند ماه) در مقابل سازمان تعزیرات حکومتی تجمع مسالمت‌آمیز داشتند تا پیگیر وعده‌های و مطالبت بر حق خود شوند.

خریداران شرکت‌های مونتاژی از جمله مدیران خودرو و کرمان موتور با تجمع این تجمع خواستار بازگشت وجوه اضافه دریافتی طبق قیمت‌های مصوبه‌های ۵۴۳، ۵۶۶ و ۵۹۴ شورای رقابت شدند.

این شرکت‌ها برخلاف مصوبه ۵۴۳ تاریخ ۱۱ بهمن‌ماه ۱۴۰۱، حق فروش خودرو در سامانه یکپارچه خودرو قبل از تعیین قیمت توسط شورای رقابت را نداشته است، اما همه افرادی که در سامانه یکپارچه خودرو اقدام به واریز وجه کرده بودند از ترس تضییع نوبت و از دست رفتن شانس خرید خودرو در سامانه یکپارچه، این مبلغ را پرداخت کردند.

به گزارش ایرنا، امسال حواله‌داران و خریداران چندین مرتبه در مقابل وزارت صنعت، معدن و تجارت و ساختمان شورای رقابت تجمع کرده بودند و خواستار رسیدگی به وضعیت خودروهای ثبت نامی و گران فروشی شده بودند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha