جشن تکلیف سیاسی ۵۵۰ دانش‌آموز دختر رای اولی اسلامشهر برگزار شد

اسلامشهر - ایرنا - جشن تکلیف سیاسی ۵۵۰ دانش‌آموز دختر رای اولی اسلامشهر  با حضور فرماندار و امام جمعه در اردوگاه شهید غلامی این شهرستان شامگاه یکشنبه برگزار شد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، فرماندار اسلامشهر در این حاشیه انی مراسم با اشاره به اهمیت تبیین انتخابات برای جوانان و نوجوانان بویژه دانش آموزان رای اولی اظهار داشت: در این مراسم که در قالب جشن تکلیف سیاسی برای دانش آموزان دختر برگزار شد، امکان نقش آفرینی این دانش آموزان در تعیین سرنوشت کشور مورد اشاره و تاکید قرار گرفت.

وی افزود: در کنار اهمیت و ضرورت حضور واجدین شرایط از جمله دانش آموزان رای اولی در پای صندوق های رای، بررسی داوطلبان انتخابات و رای دادن با آگاهی و شناخت کامل می تواند بسیار حائز اهمیت باشد و دانش آموزان ما باید به این امر مهم نیز توجه داشته باشند.

جشن تکلیف۵۵۰ دانش‌آموز دختر رای اولی اسلامشهر برگزار شد

فرماندار شهرستان اسلامشهر خاطر نشان کرد: مشارکت فعال و پویای معلمان، دانش آموزان و اولیاء آنان که بخش قابل توجهی از جمعیت شهرستان را تشکیل می دهند می تواند به برگزاری انتخاباتی پرشور و حداکثری در شهرستان کمک کند.

گفتنی است سخنرانی حجه ‌الاسلام برقراری امام جمعه اسلامشهر، اجرای تئاتر، تریبون آزاد، مولودی خوانی، اجرای گروه سرود دختران، مناظره و تقدیر از دانش‌آموزان برگزیده در پویش «همه اثرگذار هستیم» از دیگران بخش های این مراسم بود.

شهرستان اسلامشهر با ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غرب پایتخت واقع شده و جزو حوزه انتخابیه تهران است که ۳۰ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha