تاخت‌وتاز لورکوزن ادامه دارد/ پیروزی اشتوتگارت و توقف دورتموند

تهران- ایرنا- لورکوزن در هفته بیست‌ودوم بوندس‌لیگا برابر هایدنهایم به پیروزی رسید تا جایگاهش را در صدر جدول رده‌بندی محکم‌تر کند.

به گزارش شامگاه شنبه ایرنا، هفته بیست‌ودوم بوندس‌لیگای آلمان با برگزاری ۵ دیدار همزمان از ساعت ۱۸ پیگیری شد.

در مهم‌ترین دیدار، بایرلورکوزن صدرنشین بوندس‌لیگا با حساب ۲ بر یک برابر هایدنهایم به پیروزی رسید. جرمی فریمپونگ در دقیقه ۲+۴۵ و امین عدلی در دقیقه ۸۱ برای شاگردان ژابی آلونسو و ماروین پیرینگر در دقیقه ۸۷ برای هایدنهایم گلزنی کردند. لورکوزن با این برد ۵۸ امتیازی شد و جایگاهش را در صدر جدول محکم‌تر کرد. هایدنهایم هم ۲۷ امتیازی باقی ماند و در رده دهم جدول قرار گرفت.

در دیگر دیدار مهم اشتوتگارت ۲ بر یک دارمشتات را شکست داد.سرهو گیراسی در دقیقه ۱۴ و محمود داهود در ۲+۹۰ گل‌های اشتوتگارت را به ثمر رساندند. آرون سیدل در دقیقه ۵+۹۰ تک گل دارمشتات را به نام خود نوشت. پاسکال اشتنزل در وقت‌های تلف شده نیمه اول از زمین بازی اخراج شد تا اشتوتگارت نیمه دوم را با ۱۰ نفر ادامه دهد.

اشتوتگارت با این برد ۴۶ امتیازی شد و جایگاهش را در رده سوم حفظ کرد. دارمشتات هم با ۱۲ امتیاز در قعر جدول باقی ماند.

بورسیا دورتموند هم برابر ولفسبورگ با تساوی یک بر یک متوقف شد. نیکلاس فولکروگ در دقیقه ۸ برای دورتموند و یانیک گرهارت در دقیقه ۶۳ برای ولفسبورگ در این دیدار گلزنی کردند.دورتموند با این تساوی ۴۱ امتیازی شد و در جایگاه چهارم جدول باقی ماند. ولفسبورگ هم با ۲۴ امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت.

در سایر دیدارهای همزمان، یونیون برلین با یک گل برابر هوفنهایم به پیروزی رسید و ماینتس یک بر صفر آگزبورگ را شکست داد.

در دیگر دیدار بازی این هفته، از ساعت ۲۱، لایپزیش میزبان مونش‌گلادباخ است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha