۲۷ بهمن ۱۴۰۲، ۱۷:۲۲
کد خبرنگار: 979
کد خبر: 85388571
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۱ نفر دیگر از مصدومان تصادف اتوبوس در سبزوار ترخیص شدند

سبزوار- ایرنا - مدیر بیمارستان امداد شهید بهشتی سبزوار اعلام کرد: ۱۱ نفر دیگر از آسیب دیدگان حادثه برخورد اتوبوس مسافربری و تریلی در محور سبزوار - نیشابور از این مرکز درمانی مرخص شدند.

سیدمحمد میری عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این حادثه که بامداد امروز روی داد، یک نفر جان باخته و ۴۴ نفر مصدوم شدند که ۲۸ نفر از زخمی ها پس از دریافت خدمات درمانی، صبح امروز از بیمارستان ترخیص شده بودند.

وی افزود:‌ اتوبوس مزبور از مشهد راهی قم بود و اکنون از مجموع مصدومان این سانحه چهار نفر به علت شدت جراحات وارده در بخش ارتوپد زیر درمان و جراحی قرار دارند.

بنا به گفته مدیر اورژانس سبزوار به محض دریافت گزارش حادثه، ۶ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس برای انتقال مصدومان اعزام‌ شده و آسیب دیدگان را پس از انجام مراقبتهای درمانی به بیمارستان امداد شهید بهشتی سبزوار منتقل کرده بودند.

۳۱ مرکز اورژانس شهری و روستایی با ۵۱ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۲ دستگاه موتور آمبولانس و یک بالگرد به حادثه دیدگان و بیماران در غرب خراسان رضوی خدمات اورژانسی و درمانی ارائه می‌کنند.

سبزوار در ۹۵ کیلومتری نیشابور و ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha