موظف به حفاظت از آرای مردم به عنوان حق الناس هستیم

زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه موظف به حفاظت از آرای مردم به عنوان حق الناس هستیم، گفت: نظارت و اجرای دقیق و با برنامه انتخابات از مهمترین وظایف شورای نگهبان هست بر همین اساس مسوولیت این نهاد مسوولیتی بسیار سنگین است.

به گزارش خبرنگار ایرنا محمد کرمی روز پنجشنبه در همایش مشترک مسوولان هیات‌های نظارت بر انتخابات سیستان و بلوچستان اظهار کرد: قطعاً هر جایی انسجام، وحدت و برادری بیشتر باشد، عنایت الهی آنجاست.
وی افزود: نگاه وحدت آمیز نگاهی دینی و وظیفه همه ما است و هرگاه اشکالی در کارها باشد باید همه برای مرتفع شدن آن کنار یکدیگر باشیم.
استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: دشمن این روزها با همه توان علیه انقلاب اسلامی و برای ضربه زدن به ملت ایران به میدان آمده است بنابراین باید بیش از پیش هوشیار باشیم.
وی عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب همواره بر حضور مردم در همه عرصه ها تاکید فرموده اند چرا که این حضور موجب تقویت نظام اسلامی است و علاوه بر آن مردم با مشارکت در انتخابات سرنوشت خودشان را انتخاب می‌کنند.
کرمی افزود: انتخابات مساله بسیار مهمی است، بر همین اساس شورای نگهبان موظف به حراست و صیانت از آرای مردم است.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی اراده الهی است و امام خمینی (ره) نیز در این زمینه فرمودند ما برای اجرای فرمان الهی به میدان آمده‌ایم، خاطر نشان کرد: نظام اسلامی آمده است تا تمدن سازی جهانی صورت گیرد بر همین اساس کارگزاران این نظام نیز باید با همین نگاه و باور قلبی حرکت کنند در غیر این صورت یقیناً به بیراهه می‌روند.
استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: متاسفانه از همان ابتدای حرکت نظام اسلامی، جبهه شیطان با تمام توانش در تلاش بود تا جمهوری اسلامی شکل نگیرد زیرا مشکل جبهه شیطان، تفکر اسلامی ما بود و آنان نگران فراگیری اسلام در دنیا بودند.
وی با اشاره به اینکه امروز الگوی جبهه مقاومت، انقلاب اسلامی ایران است، افزود: ما در دفاع مقدس با کمترین امکانات در مقابل صدام جنایتکار با پشتوانه ۸۰ کشوری از آن حضور یافتیم.
کرمی ادامه داد: بهترین امکانات را رژیم صدام داشت اما رزمندگان ما با فرهنگ الهی و نگاه توحیدی ایستادگی کردند و پیروز شدند.
وی با بیان اینکه اگر نگاه توحیدی در جامعه باشد، یقیناً ما همانند زمان دفاع مقدس پیروز میدان خواهیم بود، گفت: دشمن با جنگ‌های مختلف به دنبال توقف یا به بیراهه کشاندن مسیر این انقلاب است اما ما با رهبری امامین انقلاب و اتصال آنان به خداوند متعال از گزند دشمنان حفظ شده‌ایم.
استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: دشمن در جنگ ترکیبی و شناختی تلاش کرد تا با بهره گیری از رسانه‌ها و فضای مجازی اذهان جوانان ما را اشغال و سپس هدایت کند.
وی تصریح کرد: جبهه مقاومت را خداوند نصرت می دهد زیرا آینده از آن اسلام عزیز است بنابراین ما با اتکای به خداوند متعال از هیچ کس و هیچ چیزی واهمه‌ای نداریم.
کرمی گفت: فراهم کردن شرایط لازم برای معرفی برنامه‌های کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان توسط صدا و سیما فرصتی برای ارائه برنامه‌های این عزیزان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha