۲۶ بهمن ۱۴۰۲، ۹:۱۳
کد خبرنگار: 762
کد خبر: 85387432
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

فرماندار شهریار : افزایش اعتماد عمومی در انتخابات یک اصل است

شهریار - ایرنا- فرماندار شهرستان شهریار در جلسه توجیهی آموزشی انتخابات این شهرستان گفت: نمایندگان فرماندار نقش موثری در تضمین سلامت انتخابات و افزایش اعتماد عمومی دارند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، علیرضا فاتحی نژاد در جلسه توجیهی آموزشی نمایندگان فرماندار گفت: هر حرکت و عملی که در راه استمرار انقلاب اسلامی صورت می گیرد ارزشمند است و اقدام شما به عنوان عوامل اجرایی انتخابات از ارزش دوچندانی برخوردار است.

فرماندار شهرستان با اشاره به نقش آموزش در قبل از برگزاری انتخابات موفق افزود: کسب آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات موفق به مدد آموزش های قبل از برگزاری انتخابات محقق میگردد که با برنامه ریزی های به عمل آمده این امر محقق می گردد.

وی با اشاره به چهار راهبرد مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات بیان داشت: برای دستیابی به مشارکت حداکثری، قانون مداری، امانت داری و بی طرفی باید سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت، چهار راهبرد اصلی تاکید رهبر معظم انقلاب را رعایت و سرلوحه کار خود قرار دهیم.

فرماندار شهرستان شهریار تصریح کرد: شما به عنوان نماینده عالی ترین مقام شهرستان، امین و نماینده ما در شعب اخذ رأی حضور خواهید داشت لذا ضرورت دارد ضمن آشنایی با قوانین انتخابات به آن پایبند نیز باشید.

فاتحی نژاد بیان کرد: تمام مجریان و عوامل انتخابات باید تعامل، هماهنگی و هم افزایی با عوامل هیأت نظارت و بازرسی داشته باشند تا انتخابات بدون نقص برگزار گردد.

انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی روز یازدهم اسفند برگزار خواهد شد .

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha