سفر بیش از ۱۰ هزار نفر با پروازهای هما به نجف اشرف و بر عکس

تهران- ایرنا- مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) گفت: با توجه به افزایش تقاضای سفر هوایی به عتبات عالیات در ماه رجب، در این ماه تعداد ۴۴ پرواز رفت و برگشت برنامه‌ای و فوق العاده در مسیر تهران به نجف و بر عکس انجام شد که سفر بیش از ۱۰ هزار نفر را به دنبال داشته است.

به گزارش ایرنا، «حسام قربانعلی» افزود: در برنامه زمستانی هما در هفته چهار پرواز برنامه‌ای در این مسیر انجام می‌شود که در ماه رجب به دنبال افزایش تقاضا، تعداد ۴۴ پرواز رفت و برگشت برنامه‌ای و فوق العاده برای بازه زمانی ۲۳ دی تا ۲۱ بهمن برنامه ریزی و انجام شد.

وی افزود: با این تعداد پرواز، در مدت زمان ماه رجب (از ۲۳ دی تا ۲۱ بهمن) بیش از ۱۰ هزار نفر با پروازهای هما در مسیر تهران به نجف و برعکس سفر کردند.

مدیرکل روابط عمومی هما با اشاره به افزایش مضاعف تقاضا در ماه مبارک شعبان، اظهار داشت: مقرر شده است پروازهای فوق العاده نیز برای این ایام برنامه ریزی شود. افزایش تعداد پروازهای هما به مقصد نجف اشرف تاثیر چشمگیری در متعادل کردن تقاضا و کاهش قیمت بلیت در این مسیر به همراه داشته است.

وی خاطرنشان‌کرد: متقاضیان سفر در این مسیر می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت www.iranair.com مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۶۶۲۱۸۸۸ دفتر فروش تلفنی هما تماس بگیرند.

قربانعلی در پایان گفت: پروازهای برنامه ای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در روزهای یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه از فرودگاه حضرت امام (ره) به فرودگاه نجف اشرف انجام می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha