۲۲ بهمن ۱۴۰۲، ۱۳:۴۲
کد خبرنگار: 965
کد خبر: 85383613
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار دزفول: راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن نویددهنده مشارکت بالا در انتخابات است

دزفول – ایرنا – فرماندار ویژه دزفول با اشاره به حضور حماسی مردم این شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: این حضور حماسی نوید دهنده مشارکت بالا در انتخابات است.

علیرضا خردمند روز یکشنبه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن دزفول در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تجلیل از حضور گسترده مردم پایتخت مقامت ایران اسلامی در این راهپیمایی افزود: مردم دزفول بار دیگر با حضور حماسی خود در این راهپیمایی نشان دادند که پای کار انقلاب هستند.

وی ادامه داد: مردم همیشه در صحنه، شهید پرور و بصیر دزفول بار دیگر با حضور حماسه آفرین خود در این راهپیمایی با آرمان‌های انقلاب تجدید بیعت کردند.

فرماندار ویژه دزفول گفت: تلاش دشمن کمرنگ کردن حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بود که این حضور باشکوه و دشمن شکن مردم پایتخت مقاومت ایران اسلامی بار دیگر نشان داد که دشمن توان جدایی مردم از انقلاب را ندارد.

وی افزود: این حضور پرشکوه مردم فهیم و مقاوم دزفول نشان می‌دهد که انتخاباتی با مشارکت حداکثری در این شهرستان رقم می‌خورد.

خردمند با بیان اینکه جشن مشارکت حداکثری را همه با هم در یازدهم اسفندماه پای صندوق‌های رای برگزار می‌کنیم، اظهارکرد: حضور آگاهانه در این راهپیمایی وظیفه مسوولان برای خدمت بیش از پیش به مردم را سنگین تر می‌کند لذا همه مدیران شهرستان وظیفه دارند با خدمت شبانه روزی به این مردم ادای دین کنند.

به گزارش ایرنا، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن روز یکشنبه با حضور پرشور اقشار مختلف مردم انقلابی شهرستان دزفول امسال باشکوهتر از سال‌های گذشته برگزار شد.

تعدادی از پهپادهای پیشرفته و موشک‌های هدایت لیزری ساخت جمهوری اسلامی ایران اسلامی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در دزفول به نمایش گذاشته شد که مورد توجه شرکت کنندگان در این راهپیمایی به ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان مواجه شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha