مدیرعامل منطقه آزاد کیش: انقلاب اسلامی سرآغاز امید برای ستم‌دیدگان جهان است

کیش- ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تبریک چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی سرآغاز دوره‌ای پر امید برای ستم دیدگان جهان است.

به گزارش ایرنا، «رحیم سرهنگی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه انقلاب ۵۷، نوری از امید در دل مردم ستمدیده جهان روشن کرد، افزود: مشروعیت این نهضت به پشتوانه حضور و خواست مردم ایران بود که مفهوم خاصی در عرصه جهانی به آن بخشید.

وی ادامه داد: مردم ایران اسلامی در فراز و نشیب‌های حساس، همواه اتحاد و همدلی خود را به جهانیان اثبات کرده و نشان دادند که همچون انقلاب ۵۷ برای اعتلای انقلاب اسلامی متحد هستند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه کیشوندان و گردشگران حاضر در این جزیره با حضور پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، ولایت مداری خود را بار دیگر به نمایش می‌گذارند، اظهار کرد: امروز کشور عزیزمان در گذر از مشکلات و تحریم‌ها به پشتوانه همدلی و انسجام مردم ایران اسلامی، محکم تر از همیشه گام برمی دارد و در چهل و پنجمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی جلوه گاه با شکوهی از غیرت وعزتمندی مردم ایران اسلامی را نمایان می‌کند.

وی گفت: مردم جزیره کیش هرساله در راهپیمایی ۲۲ بهمن جلوه زیبایی از انسجام و اقتدار ایرانیان درمیان آبهای نیلگون خلیج فارس به نمایش می گذارند.

به گزارش ایرنا، راهپیمایی ۲۲ بهمن در جزیره کیش از ساعت ۱۰ و از سه راه پردیس، جنب کلینیک امام علی (ع) آغاز می شود و راهپیمایان این مسیر را به سمت اسکله تفریحی طی می کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha