موضع خانواده شهدا در دفاع از مکتب حاج قاسم دشمن را عصبانی کرده است

کرمان - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با گرامیداشت یاد شهدای جنایت تروریستی ۱۳ دی کرمان در روز چهلم این حادثه گفت: موضع خانواده این شهدا در دفاع از مکتب شهید سلیمانی، دشمن را بسیار عصبانی کرده است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی روز شنبه در آیین گرامیداشت چهلمین روز شهدای جنایت تروریستی کرمان در محل حسینیه ثارالله این شهر افزود: خانواده شهدا در سخت ترین شرایط ۴۵ ساله انقلاب اسلامی، خودشان را نشان دادند و نگذاشتند دشمن اراده آنان را بشکند.

وی تاکید کرد: در این شرایط مسئولان باید خدمتگذاری به این مردم و یادگاران حاج قاسم را افتخار بدانند.

حاجی صادقی با بیان اینکه انتقام اساسی از دشمنان را در این می دانیم که ریشه آنان در منطقه و جهان قطع شود اظهارداشت: این اقدامات و به شهادت رساندن مردم، حرکت ملت ایران را کُند نمی کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه دشمنان از تاریخ عبرت نگرفتند و نفهمیدند که با شهادت زائران مکتب حاج قاسم، این حرکت کمرنگ نخواهد شد اضافه کرد: شهیدان جنایت تروریستی کرمان به مکتب حاج قاسم و گفتمان مقاومت حیات جدیدی دادند.

وی همچنین با اشاره به ضرورت مشارکت در انتخابات همانند سایر صحنه های انقلاب اسلامی گفت: این مردم نشان داده اند که باوجود مشکلات، سختی ها و بدعملی عده ای، دست از ولایت فقیه بر نمی‌دارند.

برگزاری مراسم چهلم شهدای کرمان در ۱۵۰ شهرستان
نماینده ولی فقیه در سپاه همچنین با بیان اینکه مراسم چهلم شهدای جنایت تروریستی کرمان در ۱۵۰ شهرستان کشور برگزار می شود اظهارداشت: این شهدا نمره قبولی در زندگی گرفتند.

وی یادآور شد: هیچ عملی تضمین شده نیست و تنها عملی که انسان را به خدا می رساند، شهادت و شهادت، پیروزی است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز گفتمان مقاومت در کشورهای مختلف منطقه، گفتمان برتر است که به برکت خون حاج قاسم شکل گرفته تصریح کرد:دشمن از میان زائران زن و بچه انتقام می گیرد؛ کشتار زنان و کودکان، قدرت نیست.

وی همچنین با اشاره به شب ۲۲ بهمن و زمانی که امام خمینی(ره) حکومت نظامی رژیم پهلوی را در هم شکست تصریح کرد: امروز شعار اصلی ما استکبارستیزی است و در این زمینه عملیات‌ مختلف فریب دشمن، ما را از هدف خود غافل نمی کند.

به گزارش ایرنا آیین گرامیداشت چهلمین روز شهدای جنایت تروریستی کرمان امروز با حضور استاندار کرمان، اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا و سایر مسئولان در حسینیه ثارالله برگزار و یاد این شهدا گرامی داشته شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha