ثبت‌نام پذیرش دوره‌های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی آغاز شد

تهران- ایرنا- معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز ثبت‌نام پذیرش دوره‌های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز ۱۵ بهمن ماه خبر داد.

به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، دکتر محمد فتحیان با اعلام این خبر افزود: ثبت‌نام از داوطلبان ورود به دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت پذیرش بهمن ماه ۱۴۰۲ در بیش از ۱۷۰۰ کدرشته محل امکان پذیر بوده و تا ۱۸ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: در پذیرش پیش‌رو با توجه به سیاست‌های کلی اشتغال و به منظور پاسخگویی به نیاز نیروی انسانی متخصص در بخش‌های مختلف کشور و رفع معضل بیکاری به عنوان یک چالش ملی، دانشگاه جامع علمی کاربردی با رویکرد جدید تعهد اشتغال در حین یا پس از تحصیل در محیط کار واحد متقاضی یا سایر مبادی بازار کار، اقدام به ایجاد ظرفیت در ۳۰ کدرشته‌محل در مقطع کارشناسی ناپیوسته کرده است.

فتحیان گفت: به تمام داوطلبان توصیه می‌شود به منظور افزایش احتمال قبولی، بیش از یک کدرشته محل را انتخاب کنند و نیز ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

وی اظهار داشت: داوطلبان می توانند جهت ثبت نام در دوره های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی در مهلت مقرر به پرتال اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha