۱۴ بهمن ۱۴۰۲، ۷:۴۴
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 85374190
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مهلت ارسال آثار جشنواره رسانه‌ای فجر بوشهر اعلام شد

بوشهر_ ایرنا_ مدیر کل روابط عمومی استانداری بوشهر گفت: خبرنگاران و روابط عمومی ها تا 28 بهمن فرصت دارند آثار خود را به دومین جشنواره رسانه ای فجر استان در قالب چند رسانه‌ای و مکتوب ارسال کنند.

به گزارش ایرنا. عباس مطاف شامگاه جمعه در حاشیه افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح های دهه فجر شهرستان بوشهر اظهار کرد: مهلت ارسال آثار تا ۲۸ بهمن ماه سال جاری است.

وی افزود: این جشنواره ویژه خبرنگاران، رسانه ها و روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان است و آثار از لحاظ کمی و کیفی بررسی و داوری می شوند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر تصریح کرد: قالب چند رسانه ای در بخش های فیلم، عکس، موشن گرافی، اینفوگرافی، پادکست و گزارش عملکرد و قالب مکتوب نیز در بخش های گزارش، گفت و گوی تفصیلی، خبر، یادداشت و مقاله و کوتاه نویسی مجازی برگزار می شود.

مطاف بیان کرد: قالب چند رسانه ای به صورت کیفی و قالب مکتوب نیز به صورت کمی و کیفی، داوری و بررسی می شوند که البته آثار مکتوب باید همراه با مستندات منتشر شده در رسانه ها ارسال شوند.

وی در ارتباط با محورهای این جشنواره نیز گفت: طرح ها و برنامه های دهه فجر، سفر مسئولان دولت به استان در ایام دهه فجر امسال، خدمات ۴۵ ساله دستگاه ها و نهادها و همچنین مهم‌ترین و شاخص ترین پروژه ها و برنامه ها در سال جاری از محورهای این جشنواره است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر افزود: ارسال آثار مکتوب و چندرسانه‌ای از طریق پرتال استانداری بوشهر انجام می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha