استخدام ۱۲۹۱ نفر با آزمون دوم شهید زین‌الدین

تهران- ایرنا- دفترچه راهنمای ثبت‌نام مرحله دوم آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین منتشر شد و متقاضیان شرکت در این آزمون تا پایان چهارشنبه ۱۸ بهمن‌ برای ثبت‌نام مهلت دارند.

به گزارش روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی کشور، خلیل اسدی؛ مدیرکل دفتر هماهنگی و پیگیری این سازمان با اعلام این خبر گفت: مرحله دوم آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین برای ۱۸ استان با ظرفیت استخدام هزار و ۲۹۱ نفر در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در این مرحله منابع استانی در استان‌های ایلام‌، بوشهر، چهارمحال و بختیاری‌، خراسان‌جنوبی، خراسان‌شمالی،‌ خوزستان، سمنان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان و یزد از طریق این آزمون تکمیل می‌شود.

اسدی در خصوص زمان برگزاری آزمون در این استان‌ها و زمان اعلام نتایج آن گفت: دومین آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین ۱۷ اسفند برگزار می‌شود و نتایج آن نیمه دوم فروردین‌ ۱۴۰۳ اعلام خواهد شد.

این آزمون بر اساس مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام برگزار می‌شود.

مرحله اول طرح شهید زین‌الدین، هشتم دی‌ همزمان با برگزاری یازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی ویژه استان‌های اردبیل و زنجان برای استخدام ۱۵۸ نفر برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha