۷۱ طرح برق رسانی اهواز دهه فجر آماده بهره برداری است

اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: همزمان با فرارسیدن چهل و پنجمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ۷۱ طرح بزرگ برق رسانی در کلانشهر اهواز به بهره برداری می‌رسد.

عبدالحمید عباس شیاری پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به جزئیات طرح‌های آماده بهره برداری در کلانشهر اهواز اظهار کرد: این تعداد طرح‌های برق رسانی به مناطق شهری و روستایی با اعتبار یک هزارو ۶۷۹ میلیارد و ۵۸۵ میلیون ریال در کلانشهر اهواز آماده بهره برداری است.

وی افزود: برق‌رسانی به برخی مناطق اهواز، نصب ترانس برق، روشنایی معابر، نصب شبکه فشار متوسط و نصب شبکه فشار ضعیف با کابل خود نگهدار از جمله طرح‌های آماده بهره برداری در دهه فجر است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز ادامه داد: ارائه خدمات مطلوب برق به شهروندان یکی از مهمترین برنامه‌های اساسی شرکت‌های توزیع برق محسوب می‌شود که از ابتدای سال‌جاری تاکنون با انجام طرح‌های مهندسی در راستای ارائه خدمات مطلوب در مناطق مختلف شهری و روستایی برنامه ریزی شده است.

به گزارش ایرنا، شرکت توزیع نیروی برق اهواز داری بیش از ۶۱۹ هزار اشتراک فعال است که شهرهای اهواز، حمیدیه، کارون، باوی و حمیدیه را زیر پوشش خود دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha