پرواز خرم آباد - مشهد پس از ۲ سال وقفه برقرار شد

خرم آباد - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: پرواز مشهد فرودگاه خرم آباد پس از گذشت ۲ سال وقفه با پیگیری های مستمر دایر شد.

احمدرضا دالوند روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به رایزنی های صورت گرفته با شرکت هواپیمایی کاسپین، این پرواز روزهای دوشنبه و پنجشنبه هر هفته در فرودگاه شهدای خرم آباد انجام می شود.

وی با تاکید بر استقبال مردم در ماندگاری پروازها تصریح کرد: بر اساس برنامه این شرکت، سفرهای هوایی خرم آباد – مشهد روز پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه جاری از سر گرفته می شود و پرواز برگشت آن نیز دوشنبه ۳۰ بهمن خواهد بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان تصریح کرد: تیم مدیریتی استان تلاش مستمر و رایزنی های مداومی در راستای برقراری پروازهای فرودگاه خرم آباد با شرکت های هواپیمایی دارد که استقبال مسافران در ماندگاری این سفرها بسیار مهم است.

دالوند در خصوص پرواز نجف – خرم آباد نیز اضافه کرد: پیگیری های مطلوبی صورت گرفته و مذاکرات با یک شرکت هواپیمایی تا حدود بسیاری نتیجه بخش بوده است که در صورت نهایی شدن، پرواز عتبات عالیات نیز تا پایان امسال برقرار خواهد شد.

مدیرفرودگاه شهدای خرم آباد نیز به ایرنا گفت: این فرودگاه به مجهزترین سامانه های ناوبری و کمک ناوبری تجهیز می باشد و مشکلی در پذیرش پروازهای داخلی و خارجی ندارد.

امیرعباس نظری زاده ادامه داد: هر هفته ۱۶ سورتی پرواز در مسیر تهران – خرم آباد و بالعکس توسط شرکت های ماهان، ایران ایر و چابهار پذیرش می شود و بستر برقراری پروازهای بیشتر نیز در این فرودگاه وجود دارد.

به گزارش ایرنا آخرین پرواز خرم آباد – مشهد در دی ماه ۱۴۰۰ توسط شرکت پارس ایر انجام شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha