۹ بهمن ۱۴۰۲، ۷:۰۰
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 85368665
T T
۳۶ نفر

برچسب‌ها

واحدهای صنفی بکارگیری اتباع خارجی در البرز اخطار دریافت کردند

کرج - ایرنا - رییس بازرسی و نظارت اتاق اصناف مرکز البرز با بیان اینکه بکارگیری اتباع خارجی در واحدهای صنفی پذیرایی و عرضه مواد غذایی این استان ممنوع است ، گفت : ۴۳ واحد صنفی متخلف طی چند روز اخیر در این استان اخطار دریافت کردند.

" مهدی سیاهوشی" روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بازرسان اتاق اصناف روزانه با حضور در این مراکز نسبت به شناسایی واحدهای متخلف اقدام می کنند.

وی اضافه کرد: این تصمیم ممنوعیت برای ارتقای امنیت اجتماعی اتخاذ شده و از بکارگیری اتباع بیگانه غیرمجاز در مشاغل مختلف جلوگیری می شود.

سیاهوشی بیان کرد: بکارگیری اتباع خارجی به عنوان کارگر در مراکز عرضه غذا و نوشیدنی به ویژه در رستوران‌ها ممنوع بوده و کارفرمایان متخلف باید پاسخگوی باشند.

رییس اداره بازرسی و نظارت اتاق اصناف مرکز البرز گفت: تاکنون از ۱۱۰ واحد صنفی مورد هدف بازرسی شده ۴۳ واحد آنها متخلف شناخته شدند و اخطار دریافت کردند.

بکارگیری اتباع خارجی در واحدهای پذیرایی ممنوع شد

وی افزود : چنانچه متصدیان امور صنفی اتباع خارجی فاقد پروانه کار و یا افراد دارای پراونه منقضی کار را بکار گیرند با آنان برخورد قانونی می شود.

رییس اداره بازرسی و نظارت اتاق اصناف البرز یادآورشد: روزانه گشت های ویژه با مشارکت فراجا و اداره کل امور اتباع و مهاجران خارجی واحدهای صنفی را بازدید می کنند.

وی افزود: شهروندان در صورت مشاهده موارد تخلف ، مراتب را از طریق شماره تماس ۳۶۱۱۷ اتاق اصناف مرکز استان البرز به بازرسان واحد بازرسی ونظارت اصناف البرز اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha