نمایشگاه‌ دانش‌آموزی مدرسه انقلاب در ۹۰۰ نقطه کرمان دایر می‌شود

کرمان - ایرنا - مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان کرمان گفت: دوازدهمین دوره نمایشگاه‌های دانش آموزی مدرسه انقلاب در بیش از ۹۰۰ مدرسه متوسطه اول و دوم دخترانه و پسرانه این استان به همت دانش آموزان انجمن های اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان مهران شیخی روز یکشنبه اظهار کرد: اصل واقعیت نمایشگاه های مدرسه انقلاب، روایتگری دانش آموزان از دیروز، امروز و فردای انقلاب برای همسالان خود است.

وی بیان کرد: در این دوره چالش های حوزه استعمار، استقلال، دستاوردها، توانمندی ها و آینده پیش رو مطرح است که بار محتوایی این دوره از نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب را شامل می شود.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان خاطر نشان کرد: این دوره از نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب به صورت غرفه های مختلف محتوایی در بازه زمانی ۱۲ بهمن ماه مصادف با سالروز آغاز یوم الله دهه فجر آغاز و تا پایان بهمن ماه در مدارس متوسطه اول و دوم پسرانه و دخترانه ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه دوازدهمین دوره این نمایشگاه ها مقارن با صدور فرمان جهاد تبیین توسط مقام معظم رهبری است بیان کرد: محوریت اصلی و اساسی این دوره اختصاص به جهاد تبیین دارد و هر گونه فعالیت نسبت به انقلاب در سطح کشور و استان به گفت و گو و بحث گذاشته می شود.

شیخی اضافه کرد: امید است که به واسطه تلاش و کوشش مضاعف دانش آموزان در حوزه جهاد تبیین، آینده همه فرزندان ایران اسلامی توام با نگاه بروز و باز به مسائل پیش رو باشد.

وی ادامه داد: برگزاری دوره روایتگری دیجیتال تحت عنوان (راوینو)،تولید برنامه محتوایی فاخر توسط دانش آموزان قرارگاه عملیات شهری مجموعه اتحادیه در مسیر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، از سرگیری کاروان دختران ایران با موضوع محوریت زن و هویت دخترانه در مدارس متوسطه اول و دوم دخترانه شهر کرمان و تولید محتوای بصری در قالب مجموعه نمایشگاهی های متنوع تحت عنوان تا اوج در ایام بهمن ماه اجرا می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha