۲ هزار و ۷۰۰ راکب موتور شارژی در کلاس‌های آموزشی پلیس کیش شرکت کردند+فیلم

کیش- ایرنا- رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی ویژه کیش با بیان اینکه‌ ترخیص موتورهای شارژی در این جزیره بدون حضور راکبان آنها در کلاس‌های آموزشی ممکن نیست، گفت: تا به امروز نزدیک ۲ هزار و ۷۰۰ نفر در ۱۷ جلسه آموزشی پلیس در این راستا شرکت کردند.

سرهنگ «مهدی توانگر» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: در راستای کاهش حوادث و سوانح ترافیکی و بهبود فرهنگ عبور و مرور، بیست و هفتمین دوره آموزشی و بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در کیش با حضور ۱۰۰ راکب موتور شارژی توقیف‌شده، برگزار شد.

وی ادامه داد: در این دوره‌های آموزشی توجه به علائم راهنمایی و رانندگی، عدم حرکت در پیاده‌رو یا در جهت مخالف مسیر مجاز و حمل بار غیر متعارف، عدم انجام حرکات نمایشی و مارپیچ، عدم حمل یدک با موتور شارژی و لزوم استفاده از کلاه ایمنی از جمله مواردی است که همراه با فیلمهای آموزشی به حاضران بازگو می‌شود.

رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی ویژه کیش با تاکید بر اینکه رانندگان موتورهای شارژی توقیفی ملزم به شرکت در کلاس‌های بازآموزی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی هستند، اضافه کرد: این کلاس‌ها پنج شنبه هر هفته برای رانندگان موتورهای شارژی توقیفی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: تاکنون بیش از ۳۰۰ کلاه ایمنی به صورت رایگان برای راکبان موتور شارژی اهدا شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha