مرور فیلم‌های جشنواره فجر ۴۲ در «نقد سینما»

تهران- ایرنا- پنجاه و دومین قسمت برنامه «نقد سینما» شبکه چهار سیما به مرور فیلم‌های حاضر در چهل و دومین جشنواره فیلم فجر می‌پردازد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی برنامه، پنجاه و دومین قسمت از برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری و میزبانی امیررضا مافی پنجشنبه- پنجم بهمن‌ماه- روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

بخش اول این برنامه با حضور علی‌اکبر عبدالعلی‌زاده منتقد و محمد صابری روزنامه‌نگار سینمایی به مرور فیلم‌های حاضر در چهل و دومین جشنواره فیلم فجر اختصاص دارد.

در بخش دوم برنامه و در «میز سینمای جهان»، فیلم سینمایی «انجمن برف» با حضور آرش خوشخو و محمدرضا مقدسیان از منتقدان سینما نقد و بررسی می‌شود. این اثر محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی جی ای بایونا با موضوع فاجعه پرواز شماره ۵۷۱ نیروی هوایی اروگوئه است.

بخش پایانی برنامه نیز به موضوع «تاثیر سینما بر سیاست افزایش جمعیت» اختصاص دارد که امیررضا مافی میزبان یاسر اشراقی معاون اجتماعی بنیاد ۱۵ خرداد می‌شود.

فصل چهارم برنامه تلویزیونی «نقد سینما» که با مشارکت سازمان سینمایی سوره تهیه و تولید می‌شود، هر هفته پنجشنبه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه چهار سیما به صورت زنده روی آنتن می‌رود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha