۲ بهمن ۱۴۰۲، ۱۳:۱۵
کد خبر: 85362021
T T
۱۱۱ نفر

برچسب‌ها

محموله اشیاء عتیقه و زیرخاکی در قم کشف شد

۲ بهمن ۱۴۰۲، ۱۳:۱۵
کد خبر: 85362021
محموله اشیاء عتیقه و زیرخاکی در قم کشف شد

قم - ایرنا - معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی قم گفت: محموله اشیاء عتیقه و زیرخاکی در استان کشف و هشت نفر از اعضای این باند دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ سید مجتبی اشرفی روز دوشنبه در این خصوص بیان داشت: در پی کسب خبری مبنی بر انتقال، جابجایی و فروش تعدادی اشیاء عتیقه و زیرخاکی در داخل استان بلافاصله موضوع در دستور کار اطلاعاتی ماموران نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی قم قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدام‌های فنی و پلیسی و نیز همکاری ماموران پلیس امنیت اقتصادی موفق شدند هشت نفر به هویت‌های معلوم را در این خصوص شناسایی کنند.

محموله اشیاء عتیقه و زیرخاکی در قم کشف شد


اشرفی ادامه داد: ماموران با هماهنگی دستگاه قضایی قم موفق شدند در یک عملیات غافلگیرانه هشت نفر از اعضای این باند را دستگیر کنند.

وی اضافه کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک تخته فرش دستباف، تعداد یک عدد سینی متوسط منقش به تصویر شکارگاه، یک عدد سینی، ۲ عدد تندیس فلزی کوچک، ۶ عدد سکه طلایی رنگ، ۲ قطعه انگشتر و مجسمه پرنده مشکوک به طلا کشف شد.

محموله اشیاء عتیقه و زیرخاکی در قم کشف شد


معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان قم بیان داشت: متهمان به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

گفتنی است در سوم آبان ماه سال جاری نیز دادستان عمومی و انقلاب قم از دستگیری سه متهم نگهداری و خرید و فروش ۶۴۰ سکه عتیقه در قم خبر داد و گفت: این سکه‌ها که به ادعای متهمان از کوهی در استان‌های غربی کشور کشف شده‌است، مربوط به دوره افشاریه، زندیه، صفویه و قاجاریه می‌باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha