۱ بهمن ۱۴۰۲، ۱۰:۰۷
کد خبرنگار: 908
کد خبر: 85360491
T T
۲۲ نفر

برچسب‌ها

فراخوان جذب نیرو در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

۱ بهمن ۱۴۰۲، ۱۰:۰۷
کد خبر: 85360491
فراخوان جذب نیرو در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از انتشار فراخوان جذب نیرو در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.

به گزارش ایرنا از مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید محمود اسلامی اظهار کرد: به منظور جذب نیروی انسانی جوان و نخبه و توسعه نیروی انسانی، فراخوان جذب نیرو از طریق بنیاد نخبگان منتشر شده است.

وی با بیان اینکه بر اساس این فراخوان ۴۰۰ نیرو در رشته‌های مختلف جذب خواهند شد، گفت: عناوین شغلی مورد نیاز بر اساس این فراخوان شامل کارشناس فرهنگی و هنری، کارشناس تحلیل و تولید نرم‌افزار، کارشناس شبکه، کارشناس برنامه ریزی، کارشناس امور مالی، کارشناس امور اداری، کارشناس حقوقی، کارشناس راهبردی امور فرهنگی، کارشناس امور چاپ و انتشارات، کارشناس امور رسانه و تبلیغ، کارشناس امور قرآن و عترت و کارشناسان راهبردی امور هنری است.

اسلامی با تاکید بر اینکه علاقمندان جهت اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی این فراخوان می‌توانند به دفترچه راهنمای فراخوان مراجعه کنند، تصریح کرد: آخرین مهلت ثبت‌نام در سامانه، ۱۵ بهمن ماه تعیین شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: در راستای ارتقای سطح فرهنگی و هنری در کشور و همچنین تحقق عدالت فرهنگی، ۸۵ درصد از نیروهای جدید به استان‌ها اختصاص داده شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha