برگزاری تظاهرات جمعه‌های خشم در ۵ استان

تهران- ایرنا- تظاهرات جمعه‌های خشم در روز جمعه ۲۲ دی در استان‌های خراسان شمالی، یزد، بوشهر، کهکیلویه و بویراحمد و سمنان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با قدردانی از حضور و حمایت بی‌وقفه و پرشور مردم انقلابی ایران اسلامی از فلسطین مظلوم اعلام کرد: توحش و بربریتِ رژیم اشغالگر قدس با حکم تنفیذ آمریکا و تمامی دولت‌های غربی و نظام بشرکش سلطه‌ و تبدیل سراسر غزه به زنجیره طویل کوره‌های آدم‌سوزی همچنان در جریان است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد: زنان، کودکان، بیمارستان، مدرسه، پناهگاه و تمام شهر ویران شده و انسان‌های سرگردان، بدون آب، غذا، برق و دارو در جستجوی قربانیان زیر آوار ویرانه‌ها هستند. این چشم انداز و افق تمدن غرب وحشی است که با ظاهری صلح‌طلب، ریاکارانه و فریبکارنه نه در رابطه با آتش‌بس و صلح پایدار بلکه صرفاً برای تسهیل امدادرسانی قطعنامه صادر می‌کند.

این بیانیه افزود: آنچه در طول قریب به صد روز در غزه رخ داد هلوکاست، نسل‌کشی و آپارتاید است اما مردم مقاوم ایران اسلامی اعتقاد راسخ دارند که فلسطین نوک پیکان جغرافیای مقاومت و طوفان‌الاقصی تجلیِ نبرد تمدنیِ غرب و شرق و نماد شرقِ مقاوم و الگویِ زنده و پویایِ انقلاب اسلامی در برابر نظام سلطه و غرب فرو رفته در خودبرتربینی عینت‌یافته در خوی وحشیانه و تجاوزکارانه اسرائیل است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همچنین با قدردانی از حضور و حمایت بی‌وقفه و پرشور مردم انقلابی ایران اسلامی از فلسطین مظلوم اعلام کرد: تظاهرات جمعه‌های خشم روز جمعه ۲۲ دی ماه در استان‌های خراسان شمالی، یزد، بوشهر، کهکیلویه و بویراحمد و سمنان، جمعه ۲۲ دیماه برگزار خواهد شد. مردم شهید پرور بار دیگر حمایت و دفاع از ملت مظلوم فلسطین و خشم و انزجار خویش را از رژیم جلاد صهیونیستی را به نمایش خواهند گذاشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha