سرتیپ حیدری: نیروی زمینی ارتش رجزخوانی دشمن در مرزها را با قدرت پاسخ می‌دهد

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه حفاظت و حراست از مرزها بخشی از اقدامات این نیرو در مرزهای کشور است، گفت: اگر دشمنان علیه منافع ما رجزخوانی کنند با قدرت به آنها پاسخ می‌دهیم.

به گزارش خبرنگار دفاعی و امنیتی ایرنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری روز یکشنبه در آیین تجلیل از بانوان موفق و تاثیرگذار در حوزه بهداشت، درمان و امداد، درباره آمادگی نیروی زمینی ارتش برای مقابله با منافقین و اشرار در مرزها کشور افزود: بخشی از اقدامات نیروی زمینی، حفاظت و حراست از مرزها است و یگان های این نیرو در چهار گوشه مرزهای کشور حضور دارند و اگر دشمنان علیه منافع ما بخواهند رجزخوانی کنند نیروی زمینی ارتش با قدرت در مرزها حاضر می‌شود و پاسخ این رجزخوانی دشمن را می دهد.

امیرسرتیپ حیدری ادامه داد: فعالیت های نیروی محوری ارتش علاوه بر مسائل نظامی و امنیت مرزها در بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله و شیوع بیماری کرونا هم در خط مقدم در خدمت مردم بوده و هست.

وی با تاکید بر حضور موثر ارتش در عرصه های اجتماعی و سیاسی کشور مانند شرکت در انتخابات، گفت: در انتخابات ریاست جمهوری گذشته ۹۹ درصد کارکنان ارتش در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند که این درصد مشارکت بالاترین سطح مشارکت در میان اقشار مختلف است.

امیر سرتیپ حیدری در ادامه به اقدامات نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ایام اربعین حسینی (ع) اشاره و عنوان کرد: ایام اربعین حسینی (ع) نمایشگاه دیگری از مجاهدت ها و فعالیت های خالصانه کارکنان جوان و ولایی نیروی زمینی ارتش است که با حضور در مسیرهای حرکت زائران اباعبدالله الحسین (ع) به خدمت به این عزیزان می پردازند که برپایی بیمارستان سیاری یکی از این اقدامات است.

آیین تجلیل از بانوان موفق و تأثیرگذار در حوزه بهداشت، امداد و درمان نیروی زمینی ارتش به منظور قدرشناسی، تکریم و گرامی‌داشت بانوان این نیرو با حضور انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha