اتاق رصد جمعیت در خراسان جنوبی راه‌اندازی می‌شود

بیرجند - ایرنا - مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی گفت: پیشانی کار دفتر امور بانوان و خانواده، حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است لذا اتاق رصد جمعیت در استان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، فهیمه زنگویی روز شنبه در تشریح این خبر اظهار داشت: جلسات حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در اولویت کاری دفتر امور بانوان است که با قوت انجام می‌شود.

وی افزود: طراحی و راه‌اندازی اتاق رصد وضعیت جمعیت استان با حمایت‌های استاندار در دست اقدام است.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی گفت: در زمینه اشتغال بانوان نیز رایزنی‌های زیادی با اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، دفتر امور روستایی استانداری و شهرداری‌ها انجام شده است.

وی از راه‌اندازی هفت موکب پخش نذری، فرهنگی و ترویج عفاف و حجاب به مناسبت سالروز میلاد حضرت زهرا (س) خبر داد و افزود: برگزاری همایش خانوادگی ۱۸ دی ماه در فرهنگسرای شهر با کمک نیروهای مردمی و سمن‌ها در هفته زن تدارک دیده شده است.

زنگویی با بیان اینکه دومین کنگره بانوان تاثیرگذار خراسان جنوبی به زودی برگزار می‌شود اظهار داشت: اردوی بانوان شاغل استانداری، اردوی راهیان پیشرفت، جشنواره فرهنگی ورزشی، رویداد کارآفرینانه با یکی از سمن‌ها و دوره آموزشی اقتصاد روستایی برای بانوان از برنامه‌های هفته زن است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha