فرمانده انتظامی کیش: خوی وحشی‌گری استکبار در حادثه تروریستی کرمان بار دیگر ثابت شد

کیش – ایرنا - فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش با اشاره به شهادت تعدادی از هم وطنان در حادثه دیروز تروریستی در کرمان گفت: قسی القلب و خوی وحشی گری استکبار جهانی دیگر بر کسی پوشیده نیست و حادثه تروریستی کرمان بار دیگر آن را به اثبات رساند.

سرهنگ «علی اصغر جمالی» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه گروه‌های تروریستی و ارابان آنان تا ابد از جریان مقاومت و سردار سلیمانی به دلیل حمایت از مستضعفین و مظلومان کینه به دل خواهند داشت، اظهار کرد: سردار سلیمانی تربیت یافته اسلام ناب محمدی و مکتب امام خمینی (ره) بود دشمن از اشاعه تفکر سلیمانی بر نسل جوان در هراس است.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان حتی از برگزاری مراسم سالگرد شهید سلیمانی نیز واهمه دارند، افزود: دشمنان بدانند که ملت سرافراز ایران اسلامی تحت امر ولایت فقیه و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی، هیچ زمانی به دلیل وقوع اینگونه تحرکات مذبوحانه تروریستی از آرمان‌های مقدس خود عقب نشینی نخواهد کرد.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش ادامه داد: ملت ایران در مسیر و راه نورانی شهدا، سالار شهیدان امام حسین (ع) و حاج قاسم سلیمانی از مجاهدت و مبارزه با دشمنان اسلام دست نخواهد کشید و این مسیر تا نابودی کامل استکبار ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: دنیای استکبار ضربات سهمگینی متحمل شده و در تلاش است تا انتقام بزدلانه خود را با اقدامات تروریستی از مردم عادی و زنان و کودکان بگیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha