فنی و حرفه‌ای دلیجان ۱۷۵ هزار نفر دوره آموزش مهارت ارایه کرد

خمین – ایرنا - رییس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان دلیجان گفت: این مرکز ۱۷۵ هزار و ۱۳۷ نفر دوره آموزش مهارتی از ابتدای امسال تاکنون در بخش دولتی برای متقاضیان ارایه کرد.

عباس توکلی زاده تجره روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: ۱۱۶ هزار و ۶۵ نفر دوره از این آموزش‌ها به مردان و بقیه به زنان شهرستان دلیلجان ارایه شده است.

وی، با اشاره به اینکه ۵۸ هزار و ۲۸۴ نفر دوره متقاضی مهارت آموزی در دلیجان از آموزش‌های مهارتی فنی و حرفه‌ای این شهرستان بهره‌مند شدند، ادامه داد: ۲۹ هزار و ۲۶۳ نفر دوره از این متقاضیان مرد و بقیه را بانوان تشکیل می‌دهند.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای دلیجان اضافه کرد: همچنین در این بازه زمانی، سه‌هزار و ۴۷۲ نفر دوره در پادگان و ۶ هزار و ۵۰۲ نفر دوره در زندان دلیجان آموزش‌های مهارتی فرا گرفتند.

توکلی زاده تجره گفت: ۴۳ هزار و ۶۴۵ نفر دوره دانش‌آموز، ۲ هزار نفر دوره دانشجو، ۹۳۹ نفر دوره مشمولان بیکاری، ۲۵ هزار و ۹۷۸ نفر دوره شاغلان بنگاه‌های اقتصادی نیز امسال از آموزش‌های مهارتی فنی و حرفه‌ای دلیجان بهره‌مند شدند.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای دلیجان افزود: ۱۱ هزار و ۷۷۳ نفر دوره زن خانه‌دار این شهرستان در ۹ ماهه امسال آموزش‌های مهارتی مراکز فنی و حرفه ای را دریافت کردند.

توکلی زاده تجره اظهار کرد: ارایه ۱۳ هزار و ۸۲۴ نفر دوره آموزشی به دانش‌آموختگان دانشگاهی، یک‌هزار و ۸۰۰ نفر دوره به معتادان بهبود یافته، یک‌هزار و ۳۰ نفر دوره برای افرد دارای معلولیت و چهار هزا و ۵۲۷ نفر دوره برای زنان ساکن در روستا، از دیگر اقدامات صورت گرفته از ابتدای امسال تاکنون است.

دلیجان در نوار جنوبی استان مرکزی واقع است و دارای ۵۰ هزار نفر جمعیت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha