فرمانده سپاه سیدالشهدا: تولید محتوای دیجیتال راه مقابله با دشمنان در فضای مجازی است

پردیس - ایرنا - فرمانده سپاه سیدالشهدا «ع» استان تهران گفت: راه مقابله با دشمنان در فضای مجازی تولید محتوای دیجیتال و بیان واقعیت‌های انقلاب و نظام است.

به گزارش ایرنا، سردار محمد قربان ولی زاده شامگاه پنجشنبه در حاشیه برگزاری آیین اختتامیه پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این رویداد در شهرستان‌های استان تهران با انتخاب ۴۲ نفر برگزار شد که از این تعداد چهار نفر برای رویداد ملی در کشور معرفی می‌شوند.

وی با بیان اینکه در آستانه نهم دی ماه و آغاز هفته بصیرت و مقاومت هستیم، افزود: دشمنان با ایجاد یاس و ناامیدی تلاش می‌کنند مردم و جوانان را از انقلاب دور کنند.

فرمانده سپاه سیدالشهدا «ع» استان تهران ادامه داد: امید آفرینی از طریق تولید محتوای دیجیتال و معرفی دستاوردهای انقلاب راهکاری برای مقابله با دشمنانی است که می‌خواهند القا کنند کشور ما هیچ پیشرفتی نداشته است.

سردار ولی زاده اضافه کرد: در مقطع حساس انتخابات هستیم، مردم ما پای کار بیایند و بار دیگر ثابت کنند که سرنوشت کشور را خودشان تعیین می‌کنند و در این راستا اگر تلاش‌های دولت، مجموعه بسیج و سپاه را به تصویر نکشیم دشمنان آنها را مغرضانه به صورت وارونه نمایش می‌دهند.

وی با بیان اینکه دشمنان در فضای مجازی با عملیات روانی جوانان ما را نشانه گرفته‌اند، گفت: تلاش برای بیان واقعیت‌ها در فضای مجازی را مشابه مبارزه در دوران دفاع مقدس می‌دانیم و از تمام ظرفیت خود برای بیان واقعیت‌ها و تلاش‌های انجام شده استفاده می‌کنیم.

راه اندازی بخش بین الملل به مناسبت سالروز  شهادت حاج قاسم سلیمانی


 مسئول سازمان فضای مجازی بسیج کشور شامگاه پنج شنبه در حاشیه برگزاری اختتامیه پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال که درتالار بزرگ شهر پردیس برگزار شد، اظهار داشت : از ۵ سال گذشته تاکنون در راستای شکل گیری نهضت تولید محتوا  تلاش کردیم تا بتوانیم همه استعداهای  کشور را در حوزه تولید  رقومی و یا دیجیتال شناسایی کنیم .

مسلم معین ادامه داد: هدف ما این بود که جوانان در حوزه تولید محتوای دیجیتال عرصه ای برای عرضه توانمندیها  و استعداهای خود داشته باشند و باهم رقابت کنند. 

وی ادامه داد: توانمند سازی نوجوانان با همکاری نهادهای مختلف دولتی و مردم دستگاهها در طی برگزاری این رویداد اتفاق می افتد و تا این استعدادها دیده شوند و از کارآیی علمی آنها در حوزه دیجیتال بهره مند بشویم.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج کشور با اشاره به شرایط برگزاری مسابقات، توضیح داد: این رویداد در طی ۵ سال گذشته در همه استانها  رقابت تیم ها در طی ۴۸ و یا ۸۲ ساعت پی در پی برای تولید محتوا برگزار می شود.

وی گفت: امسال دراستان تهران، رویداد سرمایه گذاری هم برگزار خواهیم کرد، در این رویداد برترین های رویداد سال گذشته به سرمایه گذاران حوزه دیجیتال معرفی می شوند  با توجه به اینکه از سالهای گذشته تعداد زیادی از برترین های رویداد به بازار کار پیوستند و وارد مسیر تجاری سازی شدند.

 مسئول سازمان فضای مجازی بسیج کشور گفت : راه اندازی بخش بین الملل رویداد را در دستور کار داریم و امسال بخش بین الملل را به مناسبت سالروز  شهادت حاج قاسم فعال کردیم.

معین ادامه داد:  بیش از ۱۰ کشور دنیاآثارشان برگزیده شده  ۳۵ نفر برای موضوع  تولید محتوای حوزه مقاومت شرکت خواهند کرد  و تلاش می کنیم که  بخش بین الملل را به بقیه رویدادهای استانی و ملی تعمیم بدهی. 

وی توضیح داد: با شبکه سازی وآموزشهای توانمند ساز مثل ؛آموزشهای سواد رسانه ای،  تفکر موشک ساز و پهباد ساز ،قوانین امنیت ساز در فضای مجازی  با اعتقاد راسخ با دشمن مقابله می کنیم.
 

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این مراسم در بخش موبایل، شهرستان‌های چهاردانگه و ورامین، برنامه نویسی اندروید از شهرستان‌های پردیس و ملارد، در بخش پویا نمایی از شهرستان‌هاب رباط کریم و چهاردانگه انتخاب و با اهدای لوح و تندیس تقدیر شدند.


شهرستان پردیس با جمعیت بیش از ۴۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha