رویداد تولید محتوای دیجیتال ظرفیتی برای خلق آثار ارزشمند است

خرم آباد_ ایرنا_ استاندار لرستان گفت: رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج زمینه خلق آثار ارزشمند فضای مجازی را فراهم می‌کند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی استانداری، فرهاد زیویار روز پنج‌شنبه در بازدید از پنجمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج که در حسینیه ثارالله خرم‌آباد در حال برگزاری است، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فضای مجازی یکی از ظرفیت‌های زمان حال حاضر است که می‌تواند بالاترین سطح از علم را به نمایش بگذارد.

وی با بیان اینکه از فضای مجازی می‌توان برای بهره‌گیری از استعدادهای انسان استفاده کرد، افزود: اگر نتوانیم از دانش این فضا بر اساس ظرفیت‌های هنری، علمی، تاریخی و فرهنگی گام برداریم، برای ما گام برداشته خواهد شد.

استاندار لرستان رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج را ظرفیتی برای شناسایی و بهره‌گیری از استعدادهای برتر استان و خلق آثار ارزشمند دانست و عنوان کرد: برای دفاع از داشته‌ها باید به این ظرفیت‌ها و رویدادها به صورت ویژه توجه کرد.

زیویار با اشاره به حضور رده‌های سنی مختلف در این رویداد به اهمیت تولید محتوا اشاره کرد و افزود: باید تولید محتوای مناسب، غنی و به‌روز و ارزشی بیشتر کار شود تا دشمن نتواند با تبلیغات مسموم ارزش‌های ما را به ضد ارزش تبدیل کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha