۶ دی ۱۴۰۲، ۱۵:۵۴
کد خبرنگار: 1052
کد خبر: 85335592
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار ری: دعوت مردم به شرکت در انتخابات مایه افتخار مسئولان است

شهرری - ایرنا - فرماندار ویژه شهرستان ری دعوت مردم برای مشارکت در انتخابات را افتخاری برای مسئولان و قشرهای مختلف کشور خواند و گفت: مردم با حضور در پای صندوق‌های رای افراد اصلح، کارآمد و متخصص را روانه مجلس می‌کنند.

به گزارش ایرنا، مهدی باب الحوائجی روز چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ری افزود: اگر مدام مردم را به حضور و مشارکت پرشور دعوت می کنیم نشانه ضعف در برابر دشمنان نظام نیست، بلکه هدف این است که مردم در تصمیم گیری ها شرکت کنند.

معاون استاندار تهران اظهار داشت: انتخابات یکی از مهمترین عرصه های تجلی اسلامیت و جمهوریت در نظام مقدس جمهوری اسلامی و مهمترین موضوع امروز ما مشارکت بوده و بر همه ما است که در این راستا از هیچ اقدام و عملی کوتاهی نکنیم.

وی خاطرنشان کرد: ما نیازمند آن هستیم که در هر اداره یک ستاد برگزاری انتخابات با محوریت موضوع افزایش مشارکت ایجاد کنیم، مدیران دستگاهها و نهادها نیز برنامه های خود را برای تحقق مشارکت افراد در حوزه نفوذ و مدیریت خود ارائه و به سمت اجرایی شدن آنها حرکت کنند.

این مسئول بر طراحی و اجرای برنامه ها به منظور افزایش مشارکت مردم در انتخابات پیش رو با زمانبندی مناسب و کارآمد تاکید کرد.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه ۱۱ اسفندماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

باب الحوائجی ادامه داد: شهرستان ری باتوجه به پیشینه مذهبی و تاریخچه غنی فرهنگی در راستای الگوسازی در موضوع عفاف و حجاب الگو باشد که در این موضوع نیازمند یک کار جدی و میدانی قوی هستیم و با پشت میز نشینی و صرفا ارائه دستورالعمل و برگزاری جلسه به نتیجه مطلوبی دست نخواهیم یافت‌.

فرماندار ویژه شهرستان ری یادآور شد: یکی از اتفاقات مبارک که روزهای گذشته در این شهرستان به وقوع پیوسته، افتتاح و شروع به کار دفتر حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس است که همه باید به موضوع انتشار و انتقال آثار و معارف دوران هشت سال دفاع مقدس به ویژه انتقال به نسل جوان و نوجوان اهتمام ویژه ای داشته باشیم و با همکاری این مجموعه و استفاده از ظرفیت های قانونی شرایط را برای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه فراهم کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha