۴ دی ۱۴۰۲، ۱۳:۲۱
کد خبرنگار: 5369
کد خبر: 85332840
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

حملات سرایاالقدس علیه نظامیان صهیونیست در محورهای مختلف

تهران-ایرنا- رزمندگان سرایاالقدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین نظامیان صهیونیست را در محورهای مختلف درگیری در نوار غزه هدف قرار دادند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، سرایاالقدس امروز اعلام کرد: تجهیزات نظامی رژیم صهیونیستی در منطقه «جحرالدیک» را هدف حملات گسترده خمپاره‌ای قرار دادیم.

همچنین مبارزان سرایاالقدس و گردان‌های مجاهدین در عملیاتی مشترک یک نظامی صهیونیست را به هلاکت رسانده و تجمع نظامیان صهیونیست در منطقه القصاصیب در اردوگاه جبالیا واقع در شمال غزه را با راکت «سعیر» هدف قرار دادند.

سرایاالقدس همچنین از هدف قرار دادن تجمع نظامیان صهیونیست در محور شهر خانیونس در جنوب نوار غزه خبر داد.

امروز دوشنبه، ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت دو نظامی دیگر خود در نوار غزه به طور رسمی اعتراف کرد و شمار کشته های اعلام شده رژیم صهیونیستی در عملیات «طوفان الاقصی» به ۴۸۹ نفر و شمار کشته های اعلام شده تجاوز زمینی به غزه نیز به ۱۵۶ نفر افزایش یافت و این در حالی است که منابع صهیونیستی شمار نظامیان به هلاکت رسیده رژیم صهیونیستی در نوار غزه را بیش از ۳ هزار نظامی می دانند.

در همین راستا، یائیر گولان معاون پیشین ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی گفت: بهترین فرزندان ما بدون هیچ دستاوردی و یا هدف روشنی در غزه کشته می شوند.

وی با اشاره به کشته و زخمی شدن صدها نظامی این رژیم در جنگ علیه غزه گفته بود که کابینه نتانیاهو دقیقا توضیح دهد که بعد از این همه هزینه و تلفات، چه دستاوردی در حوزه نظامی داشته است.

ارتش رژیم صهیونیستی از آغاز نبرد طوفان الاقصی در ۱۵ مهرماه به طور قطره چکانی هر روز اسامی شماری از کشته‌های نظامی خود را اعلام می‌کند.

این اقدام به علت شمار بالای تلفات نظامیان صهیونیست در جنگ غزه و ترس از واکنش‌های بیشتر در سطح داخلی در سرزمین‌های اشغالی انجام می‌گیرد.

در همین حال، به گزارش رسانه‌های صهیونیستی، آمار زخمی‌هایی که ارتش اسراییل اعلام می‌کند، با آماری که بیمارستان‌های این رژیم ارایه می‌دهند، اختلاف زیادی دارد.

آمار و نام نظامیان کشته شده رژیم صهیونیستی در جنگ غزه براساس دستور العمل این رژیم و پس از صدور اجازه ویژه منتشر می‌شود و نام‌های اعلامی، ملاک آمار واقعی کشته شده‌ها نیست.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha