۴ دی ۱۴۰۲، ۱۲:۱۹
کد خبرنگار: 2296
کد خبر: 85332737
T T
۲ نفر

برچسب‌ها

رونمایی از مجموعه‌ ۴۰ جلدی «ره‌نامه» رهبر معظم انقلاب

تهران- ایرنا- آیین رونمایی از مجموعه‌ ۴۰ جلدی «ره‌نامه» تازه‌ترین آثار انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای(مدّظلّه‌العالی) در دانشگاه تهران رونمایی می‌شود.

به گزارش ایرنا، آیین رونمایی از مجموعه‌ ۴۰ جلدی «ره‌نامه» تازه‌ترین آثار انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای(مدّظلّه‌العالی) با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظّم رهبری در دانشگاه‌ها روز سه‌شنبه- پنجم دی‌ ماه- ساعت ۱۰ در سالن علامه‌امینی کتابخانه‌ مرکزی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

مجموعه‌ ۴۰ جلدی «ره‌نامه»، دریچه‌ای برای دانستن و اندیشیدن جوان مومن، دانا و انقلابی در مسیر تمدّن نوین اسلامی است که از خلال دیدگاه‌های اندیشمندانه‌ی رهبر معظّم انقلاب، مبانی، ارزش‌ها و اصول اسلام ناب محمّدی را با توجه به نیازها، پرسش‌ها و چالش‌های دوران معاصر تبیین می‌کند.

این کتاب‌ها عرصه‌ گسترده‌ای از موضوعات در ساحت‌های اعتقادی، اجتماعی، سبک زندگی، مباحث تربیتی و اخلاقی، سیاسی و انقلابی را در برمی‌گیرند.

هر یک از این کتاب‌ها مشتمل بر ۱۰ فصل هستند که فصل اول شامل آیات و روایات، فصل دوم حاوی بیانات حضرت امام خمینی(ره) و هشت فصل دیگر بیانات حضرت آیت‌ الله‌ العظمی خامنه‌ای(مدّظلّه‌العالی) است و برای طرح جلد این کتاب‌ها نیز از آثار هنری هنرمندان نگارگر انقلاب اسلامی استفاده شده است.

مراسم رونمایی این کتاب، همزمان با دانشگاه تهران، در بیش از ۳۰ دانشگاه‌ کشور نیز برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha