نماد یادبود فیوا به امین اموال موزه خودروهای نیاوران اعطا شد

تهران- ایرنا- فدراسیون بین‌المللی خودروهای کلاسیک (فیوا) به شهرزاد پاک‌نیت همدانی امین اموال موزه خودروهای اختصاصی مجموعه نیاوران، «نماد یادبود» اعطا کرد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، امین اموال موزه خودروهای اختصاصی نیاوران در سال ۲۰۲۲ در رای گیری فدراسیون بین المللی خودروهای کلاسیک به عنوان یکی از فعالان این عرصه انتخاب و نام او در تالار مشاهیر این فدراسیون به عنوان نماینده ایران ثبت شد.

شهرزاد پاک نیت با حضور در شهر آتن یونان، در گردهمایی که نمایندگان بیش از ۸۰ کشور دنیا شرکت داشتند، حضور یافت و «نماد یادبود» را دریافت کرد.

گردهمایی فیوا هر سال به منظور معرفی افرادی که در حوزه حفاظت، صیانت و نگهداری از خودروهای کلاسیک تلاش می‌کنند، تشکیل شده و با رای‌گیری برگزیدگان را معرفی و نماد یادبود اعطا می کند.

بر اساس اعلام فیوا اینگونه انتخاب‌ها تشویقی برای افراد جوامع مختلف جهت حفظ و نگهداری خودروهای نفیس است تا اینکه به روزی برسیم که شوق نگهداری اینگونه وسایل در دل تک تک افراد جامعه شعله ور شود.

در مراسم فیوا ٢٠٢٣ که در آتن برگزار شد، تیدو برسترز رییس فیوا، بازدید خود از موزه خودرو کاخ نیاوران را بازگو کرد و اظهار داشت که از تلاش‌های شهرزاد پاک نیت تحت تاثیر قرار گرفته است.

رامین صالح‌خو رییس کمیته وسایل نقلیه تاریخی ایران و مریم طلایی رییس کمیته بانوان فدراسیون موتورسواری ایران حضور داشتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha