حمله حزب الله لبنان به مواضع اشغالگران در شهرک «افیفیم» و پایگاه ‏«الضهیرة»
حزب الله لبنان

تهران-ایرنا- حزب الله لبنان عصر امروز یکشنبه مواضع اشغالگران صهیونیست در شهرک «افیفم» و پایگاه «الضهیره» را با «سلاح مناسب» هدف قرار داده است.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، حزب الله با انتشار بیانیه‌ای کوتاه اعلام کرد که در راستای حمایت از ملت فلسطین در نوار غزه و پشتیبانی از مقاومت شجاعانه و شرافتمندانه آنها و در پاسخ به تجاوزات مکرر اشغالگران به روستاها و مناطق غیر نظامی در لبنان، بعد از ظهر امروز مواضع اشغالگران در شهرک افیفم (روستای اشغالی صلحای لبنان) را با سلاح مناسب هدف قرار داد که بر اثر آن، یکی از ساختمان های مسکونی شهرک هدف قرار گرفت و خسارت جانی قطعی به اشغالگران وارد آمد.

حزب الله لبنان در بیانیه دیگری تأکید کرد بعد از ظهر امروز پایگاه الضهیرة را با سلاح مناسب هدف قرار داد.

مقاومت اسلامی لبنان همچنین صبح امروز (یک شنبه) مرکز تجمع نظامیان صهیونیست در پایگاه «دیشون» در شمال سرزمین های اشغالی را با موشک هدف قرار داد.

شبکه المیادین نیز گزارش داد حزب الله لبنان صبح امروز در بیانیه ای از حمله جدید به مواضع نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

اداره اطلاع رسانی جنگی حزب الله لبنان در این بیانیه اعلام کرد، در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در غزه و حمایت از مقاومت شجاع و شریف آن، رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان در ساعت هفت و نیم صبح امروز یکشنبه ۲۴/۱۲/۲۰۲۳ به وقت محلی، مواضع دشمن صهیونیست در دیشون را با موشک هدف قرار دادند.

از سوی دیگر ارتش رژیم صهیونیستی نیز اعتراف کرد که حمله (مقاومت لبنان) به مواضعمان در مزارع اشغالی شبعا را صبح امروز رصد کردیم.

روز گذشته نیز مقاومت اسلامی لبنان در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و در حمایت از مقاومت دلیرانه و شرافتمندانه آنها، پایگاه نظامی «بیاض بلیدا» در شمال فلسطین اشغالی را به طور مستقیم هدف قرار داد.

حزب‌الله همچنین دیروز ۲ محل تجمع نظامیان صهیونیست را در «تله الطیحات» و «جبل نذر» و همچنین محل استقرار نظامیان دشمن اسرائیلی در مجاورت موضع نظامی «برکه ریشا» را با سلاح‌های مناسب هدف قرار داد.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha