۲۸ آذر ۱۴۰۲، ۱۳:۱۳
کد خبرنگار: 2279
کد خبر: 85326561
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

صفر خشک تا کارکرده بی‌خط‌ و خش در همراه‌ مکانیک

درنمایشگاه آنلاین خرید خودرو همراه مکانیک می‌توانید خودروهایی راپیدا کنید که صفحه کیلومتر آن‌ها تنها مسیر طی شده ازکارخانه تا نمایندگی یامنزل فروشنده را نشان می‌دهد.اصطلاحاً به این خودروها صفر خشک می‌گویند.به غیر از این خودروها،خودروهای صفر ساخت سال گذشته با قیمت پایین‌تر،انواع کارکرده درحد صفر و خودروهایی با ایرادات جزئی که قیمت مناسب‌تری دارندرا پیدا کنید.

اگرتجربه خریدخودرو را داشته باشید، می‌دانید که درهرکدام از روش‌های خرید خودرو یک جای کار می‌لنگد! مثلاً اگر به بازارهای هفتگی خرید و فروش خودرو مراجعه کنید، کم پیش می‌آید که خودروی صفر یا خارجی مناسب پیدا کنید؛ تکلیف تنوع خودرو در خرید از کارخانه و برخی از طرح‌های فروش اقساطی هم که مشخص است. در جاهایی مثل پلتفرم‌های درج آگهی هم که تنوع خودرو زیاد است، خودروی کارشناسی‌شده و سالم به‌سختی پیدا می‌شود.

یکی از جاهایی که می‌توانید تنوع بالایی از خودروها را پیدا کنید و خیالتان هم از کارشناسی آن‌ها راحت باشد، نمایشگاه آنلاین خرید خودرو همراه مکانیک است. تنوع خودروهای موجود در این نمایشگاه حتی سخت پسندترین خریداران را راضی می‌کند و برای این که این ادعا را ثابت کنیم، در این مقاله اول تنوع خودروهای موجود در نمایشگاه همراه مکانیک را بررسی می‌کنیم و بعد به سایر مزایای خرید از آن می‌پردازیم.

خودروهای نمایشگاه همراه مکانیک چقدر تنوع دارند؟

وقتی وارد نمایشگاه خودروی همراه مکانیک می‌شوید، با فیلترهای کنار صفحه می‌توانید میزان تنوع خودروهای آن را بسنجید. با خواندن این بخش از تست کردن این فیلترها بی‌نیاز می‌شوید؛ چون هر مدل تنوعی که ممکن است مدنظرتان باشد را بررسی کرده‌ایم:

تنوع خودروهای صفر و کارکرده

در نمایشگاه آنلاین خرید خودرو همراه مکانیک می‌توانید خودروهایی را پیدا کنید که صفحه کیلومتر آن‌ها تنها مسیر طی شده از کارخانه تا نمایندگی یا منزل فروشنده را نشان می‌دهد. اصطلاحاً به این خودروها صفر خشک می‌گویند. به غیر از این خودروها، خودروهای صفر ساخت سال گذشته با قیمت پایین‌تر، انواع کارکرده در حد صفر و خودروهایی با ایرادات جزئی که قیمت مناسب‌تری دارند نیز در نمایشگاه آنلاین همراه مکانیک پیدا می‌شوند. در مورد خودروهای کارکرده این نمایشگاه ذکر این نکته ضروری است که در میان آن‌ها خودرویی که عمر بیشتر از 10، 12 سال یا ایراد فنی و بدنه فاحش داشته باشد پیدا نمی‌شود. وجود این قانون به همراه مکانیک کمک می‌کند تا ایمنی خودروهای موجود در نمایشگاه خود را تضمین کند.

انواع خودروهای داخلی و خارجی

در وصف تنوع خودروهای نمایشگاه همراه مکانیک از نظر داخلی یا خارجی بودن، ذکر همین نکته کافی است که در میان آن‌ها می‌توانید پراید هاچ‌بک و پراید وانت تا خودروهای کمیاب و خاصی مثل پورشه کاین و بنز کلاس C را پیدا می‌کنید. همچنین تنوع خودروهای داخلی ساخت سایپا، ایران‌خودرو، پارس‌خودرو و خودروهای چینی و مونتاژی نیز در این نمایشگاه کم نیست.

صفر خشک تا کارکرده بی‌خط‌ و خش در همراه‌ مکانیک

خودروهای متناسب با هر نوع بودجه

شاید تصور کنید که با بودجه زیر 300 میلیون تومان دیگر نمی‌توانید خودرویی را پیدا کنید که از نظر فنی و بدنه مطمئن باشد؛ اما کافی است در نمایشگاه همراه مکانیک فیلتر قیمت را روی تا 300 میلیون تومان قرار دهید تا ببینید که چندین خودروی کارکرده با تضمین کارشناسی نمایش داده می‌شوند. همچنین اگر بودجه خوبی برای خرید خودروی داخلی یا خارجی دارید، دیگر نگران نیستید که خودرویی را با قیمت بیشتر از قیمت واقعی بازار به شما بفروشند و در این نمایشگاه خودرویی را پیدا می‌کنید که کاملاً ارزش بودجه شما را دارد.

کارشناسی تمامی خودروها؛ برگ برنده نمایشگاه همراه مکانیک

همان‌طور که در مقدمه گفتیم، نقطه ضعف پلتفرم‌های درج آگهی که تنوع خودروی زیادی دارند این است که خودروهای آن‌ها کارشناسی شده نیست. به همین دلیل هیچ تضمینی برای انطباق وضعیت خودرو با ادعای فروشنده وجود ندارد.

شاید تصور کنید که اگر در این پلتفرم‌ها خودروی صفر پیدا کنید، دیگر خیالتان از سالم بودن خودرو راحت است؛ اما جالب است بدانید که دست‌کاری کیلومتر خودروها به امری رایج در بازار خرید و فروش خودرو تبدیل شده و آمارهای سرویس کارشناسی خودروی همراه مکانیک هم نشان می‌دهد که حدود 20 درصد خودروهای واقعاً صفر هم ایراد فنی و بدنه دارند.

در مورد خودروهای کارکرده وضعیت بدتر است و این آمار به حدود 70 درصد می‌رسد. پس اگر بودجه خرید خودروی صفر ندارید و می‌خواهید چشم بسته و بدون داشتن دانش فنی از این پلتفرم‌ها یا بازارهای هفتگی خودروی کارکرده بخرید، حواستان به این نکته باشد.

این در حالی است که هیچ خودرویی بدون کارشناسی فنی و بدنه در نمایشگاه همراه مکانیک آگهی نمی‌شود و در هر آگهی گزارش کارشناسی خودرو با جزئیات کامل موجود است. مشاهده این گزارش به شما کمک می‌کند از وضعیت سلامت فنی و بدنه خودرو با جزئیات دقیق آگاه شوید و با علم به این موضوع خودرو را بخرید. همچنین برای اطمینان بیشتر، به شما ضمانت 7 روزه کارشناسی خودرو هم داده می‌شود.

خرید اقساطی انواع خودروی کارشناسی شده؛ فقط در نمایشگاه همراه مکانیک

یکی دیگر از برگ‌های برنده نمایشگاه آنلاین خودرو همراه مکانیک این است که می‌توانید انواع خودروی داخلی، خارجی، مونتاژی، صفر و کارکرده را هم به‌صورت نقد و هم اقساط بخرید. در اکثر طرح‌های فروش اقساطی یا لیزینگی، امکان خرید هر خودرویی وجود ندارد؛ اما در نمایشگاه همراه مکانیک کافی است قدرت پرداخت نیمی از مبلغ را داشته باشید تا بتوانید خودروی مدنظرتان را قسطی بخرید. همراه مکانیک مابقی مبلغ خودرو را در قالب اقساط 6 تا 36 ماهه به شما وام می‌دهد.

حتی امکان خرید اقساطی خودرویی که خودتان پیدا کرده‌اید هم وجود دارد؛ البته به شرطی که استانداردهای فنی و بدنه کارشناسان همراه مکانیک را پاس کند. سایر مزایای خرید اقساطی خودرو از همراه مکانیک را در ادامه می‌بینید:

  • ثبت سند شش‌دانگ خودرو از همان ابتدای کار به نام شما
  • تحویل 48 ساعته
  • اعتبارسنجی و تأمین سرمایه فوری
  • عدم نیاز به معرفی ضامن
  • تنفس 2 تا 3 ماهه بین واریز پیش پرداخت و شروع اقساط
  • به‌صرفه تمام شدن قیمت خودرو در مقایسه با سایر طرح‌های لیزینگ

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید نقد و اقساطی خودرو از همراه مکانیک و مشاهده خودروهای موجود، روی لینک زیر کلیک کنید:

https://www.hamrah-mechanic.com/cars-for-sale/

*** محتوای این مطلب تبلیغاتی است و ایرنا مسئولیتی درباره آن ندارد.

۰ نفر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha