۲۷ آذر ۱۴۰۲، ۲۰:۱۳
کد خبرنگار: 1053
کد خبر: 85325965
T T
۳ نفر

برچسب‌ها

دقیقی: بازی با صنعت نفت آبادان شبیه رقابت با یک‌ تیم برزیلی است

قزوین - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین گفت: بازی فردا(سه شنبه) تیم ما با صنعت نفت آبادان به علت ریشه‌دار بودن فوتبال در این منطقه، درست شبیه رقابت با یک تیم برزیلی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سعید دقیقی شامگاه دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیم شمس آذر قزوین با صنعت نفت آبادان در جمع اصحاب رسانه اظهارکرد: برخی این گونه تشبیه می‌کنند که برزیل جزئی از تیم آبادان است و انصافا این تیم حرف های زیادی برای گفتن دارد.

وی اضافه کرد: کاری که عبدالله ویسی، سرمربی کنونی صنعت نفت آبادان سال گذشته با این تیم انجام داد در سطح بسیار عالی بود و امسال هم این تیم در خارج از خانه فوق العاده کار کرده است.

دقیقی ادامه داد: بدون شک تیم ما فردا بازی ساده ای را پیش رو نخواهد داشت، به همین لحاظ نیازمند انرژی زیادی از سوی هواداران هستیم و از آنان می خواهیم بازیکنان ما را در این دیدار از دقیقه یک تا پایان سوت داور همراهی کنند.

وی با اشاره به اینکه بازی فردا در واقع حکم فینال را دارد خاطرنشان کرد: از نظر آماری اگر تیم ما تمام امتیاز دیدار با صنعت نفت آبادان را بگیرد و به عدد ۱۹ امتیاز برسیم، بدون تردید امسال حداقل در لیگ برتر باقی خواهیم ماند.

دقیقی اضافه کرد: تمامی بازیکنان و هواداران شمس آذر بایستی همه بازی‌های گذشته و نتایج به دست آمده را به بوته فراموشی بسپارند و تنها به فکر بازی با صنعت نفت باشند چرا که از این پس دیدارهای سختی را پیش رو خواهیم داشت تا جایی که رقابت های بعدی ما با تیم های پرسپولیس و سپاهان ادامه پیدا می کند.

وی در مورد ریکاوری بازیکنان تیم خود برای بازی فردا نیز توضیح داد: در کل، فوتبال ایران استقامت چهار روز بازی پشت سر هم را ندارد و امکانات سخت افزاری برای ریکاوری بازیکنان تیم همانند کشورهای اروپایی فراهم نیست، اما تیم ما برای انجام این کار هیچ کم کاری نداشته است.

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین اضافه کرد: تیم ما متعلق به استان قزوین است و فوتبال دوستان قزوین هنگام بازی های این تیم بایستی تعلقات رنگی را کنار بگذارند؛ هرچند من از همه تماشاگران و هواداران خود تشکر می کنم که تا اینجای کار و در هوای سرد و گرم همراه ما بوده اند و امیدوارم این روند همچنان و تا پایان رقابت های این فصل نیز ادامه داشته باشد.

براساس این گزارش، تیم های شمس آذر قزوین و صنعت نفت آبادان از هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر روز سه شنبه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین با هم دیدار می کنند.

تیم شمس آذر قزوین از ۱۲ دیدار گذشته خود با کسب ۱۶ امتیاز در رتبه ۹ و تیم صنعت نفت آبادان با همین تعداد بازی و کسب ۱۰ امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول رقابت های لیگ برتر قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha