۲۵ آذر ۱۴۰۲، ۱۲:۲۹
کد خبر: 85323816
T T
۳ نفر

برچسب‌ها

مدیرکل حراست استانداری ایلام منصوب شد

۲۵ آذر ۱۴۰۲، ۱۲:۲۹
کد خبر: 85323816
مدیرکل حراست استانداری ایلام منصوب شد

ایلام - ایرنا - آیین تکریم و معارفه مدیرکل جدید حراست استانداری ایلام با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی و فرهنگی استان برگزار شد.

|به گزارش خبرنگار ایرنا، استاندار ایلام روز شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل حراست استانداری، با بیان اینکه حراست چشم بینا، گوش شنوا و بازوی توانای هر دستگاه اجرایی و سازمانی است، اظهار کرد: تنها کسی که بیشترین ارتباط را با مدیران دارد، مدیرحراست است.

" حسن بهرام نیا" یادآور شد: ارتباط مدیران با مدیرحراست باید دائم و روزانه باشد و مدیر حراست باید در هر لحظه از تمامی امورات اطلاع داشته باشد و از خیلی انحرافات پیشگیری و ممانعت کند.

استاندار ایلام تکلیف و حوزه‌ی کاری حراست را در هر دستگاه، یک رسالت مهم و حساس عنوان کرد و گفت: از ویژگی‌های مدیر حراست، عادل بودن و امانت‌داری است و رویکرد کاری او باید دست‌گیری و کمک به‌جای مچ‌گیری باشد.

وی خاطرنشان کرد: حضور مدیر و مجموعه حراست در هر سازمان و مجموعه‌ای، موجب جلوگیری از انحرافات اخلاقی، مالی و اداری در آن مجموعه می‌شود که پیشگیری از همه این فسادها، خواست مردم و برای رضایت‌مندی آن‌هاست.

استاندار ایلام در ادامه با قدردانی از خدمات مدیر کل پیشین حراست استانداری ایلام، گفت: "صیدعلی مامنه" مومن، متواضع و در امور محوله بسیار پیگیر بودند و از عملکرد ایشان رضایت کامل داشتیم اما با توجه به پایان دوران خدمت، باید مدیر دیگری انتخاب می‌شد.

وی ضمن قدردانی از مدیریت کل حراست استان، افزود: اداره کل حراست استان بیشترین همکاری را با استانداری داشتند که در این راستا از حُسن همکاری‌ها قدردانی می‌شود.

بهرام نیا با اشاره به انتصاب "علی‌عباس هاشمی" به‌عنوان سرپرست جدید اداره کل حراست استانداری ایلام، یادآور شد: آقای هاشمی نیز از مدیران مومن و متدین هستند و در حوزه حراست دارای سابقه طولانی است که برای ایشان نیز آرزوی توفیق داریم.

در این آیین از خدمات "صیدعلی مامنه" مدیر کل پیشین حراست استانداری ایلام که به افتخار بازنشستگی نائل آمد، قدردانی و آقای "علی‌عباس هاشمی" به‌عنوان سرپرست اداره کل حراست استانداری ایلام معرفی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha