القسام بار دیگر«مرکاوا» شکار کرد / آژیر خطر در دو پایگاه صهیونیستی

تهران-ایرنا- گردان‌های عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس امروز از انهدام یک دستگاه تانک مرکاوا دیگر ارتش رژیم صهیونیستی در شهر خانیونس در جنوب نوار غزه خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، گردان‌های عزالدین قسام اعلام کرد که یک تانک«مرکاوا» را با راکت«یاسین۱۰۵»در منطقه معن در شهر خانیونس هدف قرار داده است.

القسام اعلام کرد که تانک صهیونیستی در نتیجه این حمله، آتش‌ گرفت.

رسانه‌های صهیونیستی نیز امروز اعلام کردند که صدای آژیر خطر در دو پایگاه «نیریم» و«العین الثالثه» واقع در غلاف غزه به صدا درآمده است.

گردان های عزالدین القسام شاخه نظامی شاخه نظامی حماس روز سه شنبه در بیانیه‌ای دیگر اعلام کرده بود که رزمندگان فلسطینی ۱۱ نظامی صهیونیست را در مناطق مختلف نوار غزه و از فاصله صفر کشته‌اند.

القسام در ادامه اضافه کرد: با انفجار دو بمب یک تیم پیاده نظام دشمن متشکل از ۱۰ نظامی را در شرق شهر خان یونس هدف قرار داده و اعضای آن کشته و یا مجروح شدند.

امروز ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که چهار افسر و چهار نظامی دیگر این رژیم از جمله فرمانده گردان 12 از تیپ زبده گولانی در نبردهای روز گذشته در نوار غزه کشته شده اند.

آمار و نام نظامیان کشته شده رژیم صهیونیستی براساس دستور العمل و پس از صدور اجازه ویژه منتشر می شود و نام های اعلامی، ملاک آمار واقعی کشته شده ها نیست.

ارتش رژیم صهیونیستی از آغاز نبرد طوفان الاقصی به طور قطره چکانی هر روز اسامی شماری از کشته های نظامی خود را اعلام می کند، به نظر می رسد این کار را به علت شمار بالای تلفات نظامیان خود و ترس از واکنش ها در سطح داخلی در سرزمین های اشغالی انجام می دهد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha