۲۰ آذر ۱۴۰۲، ۱۲:۰۶
کد خبرنگار: 5369
کد خبر: 85318629
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

هلاکت ۳نظامی صهیونیست در غزه

۲۰ آذر ۱۴۰۲، ۱۲:۰۶
کد خبر: 85318629
هلاکت ۳نظامی صهیونیست در غزه

تهران-ایرنا- ارتش صهیونیستی هلاکت سه نظامی دیگر خود در غزه را تایید کرد.

به گزارش امروز (دوشنبه) ایرنا به نقل از خبرگزاری سما، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ۳افسر و نظامی این رژیم در جریان حمله زمینی به غزه کشته شدند.

وی گفت که یک نظامی دیگر نیز زخمی شده و اوضاع او وخیم است.

از سوی دیگر با گذشت ۶۶ روز از آغاز عملیات طوفان الاقصی، رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند که سامانه راکتی و موشکی جنبش حماس همچنان می تواند چالشی برای جبهه داخلی این رژیم باشد.

شبکه ۱۲صهیونیستی نیز اعلام کرد که ۷ راکت امروز از داخل غزه توسط رزمندگان مقاومت به سوی شهرک صهیونیست‌نشین «سدیروت» شلیک شد.

پیش از این سخنگوی گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی حماس در اظهاراتی اعلام کرد که حال رزمندگان مقاومت خوب و صفوف آنها منسجم و قوی است و هزاران نفر از آنها منتظرند تا در جنگ علیه رژیم صهیونیستی نقش آفرینی کنند.

ابوعبیده افزود: رزمندگان ما توانسته اند نظامیان رژیم اشغالگر اسرائیل را در مناطق مختلف هدف قرار دهند.

وی اضافه کرد که در چند روز اخیر نیروهای مقاومت توانستند بیش از ۱۸۰ خودروی نظامی رژیم صهیونیستی را در مناطق الشجاعیه، الزیتون، الشیخ رضوان و اردوگاه جبالیا، بیت لاهیا، شرق دیرالبلاح و شرق و شمال خان یونس در جنوب نوار غزه هدف قرار داده و از بین ببرند.

ابوعبیده ادامه داد: رزمندگان القسام همچنین با راکت های «الیاسین»، نارنجک های شوکر و عملیات چریکی به نظامیان متجاوز و اشغالگر اسرائیل حمله کردند و علیه آنها عملیات های ویژه ای را انجام دادند که این عملیات ها از ایجاد کمین تا مقابله با آنها با اسلحله مسلسل و نارنجک های شخصی متفاوت بود. ضمن آنکه رزمندگان مقاومت فلسطین توانستند آنها را در تله های از پیش طراحی شده به دام اندازند.

وی گفت: گردان های القسام در عین حال توانست با گلوله های خمپاره و سامانه پرتاب موشک به متجاوزان اشغالگر صهیونیستی حمله کنند و شهرهای اشغالی را با ده ها موشک هدف قرار دادند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha