انتخابات رئیس اتاق ایران در موعد مقرر برگزار می‌شود

تهران - ایرنا - رئیس انجمن نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با تاکید براینکه انتخابات رئیس اتاق ایران در موعد مقرر برگزار می‌شود، گفت: استعلام صلاحیت داوطلبان ریاست اتاق ایران انجام شده است.

به گزارش ایرنا از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی وزارت صمت، «حسین میرمحمد صادقی» در دیدار دبیر شورای‌عالی نظارت بر اتاق ایران با اعضاء انجمن نظارت بر انتخابات اتاق ایران، گزارشی از روند برگزاری انتخابات و ثبت‌نام از داوطلبان ریاست اتاق ایران ارائه کرد و با اشاره به مصوبات انجمن تأکید کرد: در وضعیت حاضر اقدام‌های لازم جهت استعلام صلاحیت داوطلبان نیز انجام شده است که متعاقباً نتایج آن اعلام خواهد شد.

در ادامه این دیدار «سید علی لطفی‌زاده» دبیر شورای‌عالی نظارت بر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با تقدیر و تشکر از انجمن نظارت و تلاش‌های ارزشمند انجام شده، از مشارکت داوطلبان برای برگزاری انتخاباتی پرشور تقدیر و بر لزوم اجرای مصوبات انجمن نظارت پیرامون انتخابات هیئت‌رئیسه اتاق ایران تأکید کرد.

دبیر شورای‌عالی نظارت بر اتاق ایران با اشاره به تقویم اعلامی از سوی انجمن نظارت بر انتخابات اتاق ایران و تکلیف شورای‌عالی نظارت دایر بر برگزاری انتخابات جهت تعیین رئیس اتاق بازرگانی ایران، اقدام‌های انجمن مزبور را مطابق قانون و در راستای اجرای تکالیف محوله دانسته و بر حمایت شورای‌عالی از روند برگزاری انتخابات تأکید کرد.

مطابق با مصوبه مورخه ۱/۸/۱۴۰۲ شورای‌عالی نظارت، مدت مأموریت انجمن نظارت بر انتخابات اتاق ایران به‌منظور برگزاری انتخابات تمدید شده است.

گفتنی است که جدول زمان‌بندی برگزاری انتخابات اتاق ایران به شرح مندرج در فراخوان زیر است:

انتخابات رئیس اتاق ایران در موعد مقرر برگزار می‌شود

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha