رییس سازمان بسیج : نظام سلطه جنگ رسانه‌ای را به جبهه مقاومت باخته است

شهرکرد- ایرنا- رییس سازمان بسیج مستضعفین با محکوم کردن جنایات اخیر رژیم اشغالگر اسرائیل در غزه گفت:در حمایت از مردم غزه روشنگری و افکار عمومی را اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی کنیم تا بیداری اسلامی شکل گرفته در منطقه جهانی شود و غول‌های رسانه‌ای غرب مغلوب جهاد تبیین ما شود و لازم به ذکر است که تا همین جا هم نظام سلطه جنگ رسانه‌ای را به جبهه مقاومت باخته است.

به گزارش ایرنا، سردار غلامرضا سلیمانی روز پنجشنبه در اجلاس عمومی بسیجیان چهارمحال و بختیاری که در مجتمع لاله شهرکرد برگزار شد، با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در غزه اظهار داشت: فرمایش راهبردی رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه ما در نزدیکی قله داریم را باید به جد مورد توجه قرار داد و روحیه مقاومت و پایداری خود را تا محو کامل رژیم صهیونیستی ادامه دهیم و این مهم، بزرگترین دستاورد ما در گام دوم انقلاب خواهد بود.

وی تاکید کرد: در غزه، نسل‌کشی به معنای واقعی از سوی رژیم اشغالگر قدس در حال انجام است و ما وظیفه داریم به فرموده رهبر معظم انقلاب، موضوع مقاومت و مظلومیت مردم فلسطین و غزه را در جلسات مختلف تبیین و افکار عمومی کشور و جهان را نسبت به این مساله روشن کنیم.

صهیونیست تحمل پذیرش کشور اسلامی قوی را ندارد

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه صهیونیست تحمل پذیرش کشور اسلامی قوی را ندارد، اظهار داشت: در دوران جدید زمانی که فلسطین به انگلیس واگذار شد زمینه برای مهاجرت صهیونیست‌ها به این منطقه فراهم شد و ارتش صهیونیستی شکل گرفت.

سلیمانی یادآور شد: تنها ۶ درصد جمعیت فلسطین، یهودی هستند و مابقی مسلمان و مسیحی هستند اما با شکل‌گیری ارتش در این منطقه انگلیسی‌ها به صهیونیست‌ها آموزش دادند که چگونه سر مسلمانان را قطع کنند و از سوی دیگر سرزمین فلسطین را خریداری و به یهودی‌ها واگذار کردند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه جهان غرب و صهیونیست‌ها، مسلمانان را به عنوان یک قدرت قبول ندارند و می‌خواهند آنها را از کره خاکی محو کنند، تصریح کرد: با این حال آنها چگونه می‌توانند انقلاب اسلامی را در مقابل خود ببیند و آن را تحمل کنند؟

سلیمانی افزود: داستان غرب با مسلمانان، اسلام و فلسطین یک مساله عمیقی است و در این ۷۵ سال اخیر خلاصه نمی‌شود هر چند قطعه تلخ و قابل تاملی از آن را در این دوران جدید شاهد هستیم به‌طوری‌که ورود ابتدایی‌ترین اقلام به مردم بی‌دفاع غزه نظیر دارو ممنوع است و قتل‌عام‌های چند صدهزار نفری در این منطقه شکل گرفته است.

وی با اشاره به روحیه جهادی مردم غزه و فلسطین، تصریح کرد: ارتش رژیم اشغالگر اسرائیل که عنوان می‌شود چهارمین ارتش قوی دنیا است در برابر این روحیه زمین‌گیر شده است، هر چند جنگ از سوی آمریکا و کمک‌های این کشور مدیریت می‌شود.

سلیمانی با اشاره به اینکه مقاومت یک فرهنگ است و نظام سلطه درکی از روحیه مقاومت و پایداری مردم منطقه ندارد، اظهار داشت: این مقاومت، فرهنگی است که مردم ایران در مکتب امامت و ولایت آن را شکل داده و بیش از چهار دهه است که بر اساس آن حرکت می‌کنند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین یادآور شد: فرمایش راهبردی رهبر انقلاب مبنی بر اینکه ما در نزدیکی قله داریم را باید به جد مورد توجه قرار دارد و این روحیه مقاومت و پایداری را تا محو کامل رژیم صهیونیستی ادامه دهیم.

سلیمانی با اشاره به اهمیت و تاثیرگذاری بالای رسانه در تبیین مظلومیت مردم غزه، افزود: باید تا می‌توان در مورد اقتدار و مظلومیت مردم غزه و فلسطین حرف بزنیم و از طریق رسانه‌ها صدای مظلومیت غزه را به گوش همگان برسانیم.

نظام سلطه جنگ رسانه‌ای را به جبهه مقاومت باخته است

وی ادامه داد: در جلسات خانگی و در حمایت از مردم غزه، روشنگری کنیم و افکار عمومی را اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی کنیم تا بیداری اسلامی شکل گرفته در منطقه جهانی شود و غول‌های رسانه‌ای غرب مغلوب جهاد تبیین ما شود و لازم به ذکر است که تا همین جا هم نظام سلطه جنگ رسانه‌ای را به جبهه مقاومت باخته است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص عملیات طوفان‌الاقصی نیز توضیح داد: این عملیات نه تنها کار حماس بلکه خواسته همه فلطسینی‌ها بود چرا که آنها حق دارند از خود دفاع کنند و در این ۲ ماه اخیر که جنگ غزه شکل گرفته است فلسطینی‌ها یک بار هم لب به شکواییه نگشوده و عاشورایی عمل کرده‌اند.

مجامع بسیج؛ مجلس مردمی انقلاب اسلامی

سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت شکل‌گیری مجامع بسیج در استان‌ها اشاره کرد و گفت: مجمع شکل گرفته در این استان مجمع قوی و انقلابی است و این مجمع مجلس مردمی انقلاب اسلامی در چهارمحال و بختیاری به شمار می‌رود.

وی تحقق مردم‌سالاری اسلامی را از رسالت‌های مهم مجامع بسیج در کشور برشمرد و افزود: جهاد ما جهاد تحقق مردم‌سالاری اسلامی است به این معنا که حکومت به دست مردم سپرده شود و مردم در هر زمینه‌ای از طریق دولت‌محله‌ها و از طریق ظرفیت‌های اقشار مجامع شهرستانی را شکل دهند و بعد مجمع استان به عنوان مجلس مردمی انقلاب اسلامی شکل گیرد و فعالیت کند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: این مجمع، مجلسی است که دردِ دل مردم را می‌داند و نسبت به مشکلات مردم شناخت و اشرافیت دارد و برای رفع آن طرح می‌دهد.

سلیمانی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در سوم آذر سال ۹۵ ، اظهار داشت: معظم‌له فرمودند بسیج مظهر تحقق مردم‌سالاری اسلامی است و این رسالت را باید از سوی مجامع استانی محقق کرد.

وی افزود: در بسیج باید خدمتگزار مردم باشیم و دستگاه‌ها باید در خدمت مردم باشند و در خصوص شان خادمی هیچ‌کس استثنا نیست.

رییس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: بسیج در همه حوزه باید فعال شود بطور مثال در حوزه سلامت، فرزندآوری و جمعیت ورود پیدا کرده است و در قالب طرح نفس پنج هزار نفر در کشور در این زمان، صاحب فرزند شدند در حالی که والدین این فرزندان تصمیم گرفته بودند که جنین خود را سقط کنند.

سلیمانی همکاری دولت سیزدهم با بسیج و سپاه را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در دولت مردمی آیت‌الله رئیسی هر زمان طرحی پیشنهاد دادیم استقبال شده و همکاری خوب بوده است و همین امروز چند طرح بزرگ بین سپاه و بسیج و دولت در دست اجراست و در استان‌ها می‌توان آن را به صورت استانی پیگیری کرد.

وی یادآور شد: همه باید در مقابل مردم پاسخگو باشیم و مردم را سالار خود بدانیم چراکه صاحب اصلی این حکومت مردم هستند و هم باید در اداره امور مشارکت و هم نظارت کنند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین افزود: انتخابات اسفند امسال یکی از مظاهر بروز مردم‌سالاری اسلامی است که مردم در تعیین سرنوست خود مشارکت می‌کنند.

به گزارش ایرنا، در این نشست جمعی از مسوولان و بسیجیان چهارمحال و بختیاری نیز حضور داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha