هاشمی: فرمایشات رهبر انقلاب وظیفه ما را سنگین‌تر کرد/ نگاه حراست بیشتر باید پیشگیرانه باشد

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان در مراسم معارفه سرپرست حراست این وزاتخانه گفت: فرمایشات رهبر انقلاب وظیفه ما را سنگین‌تر کرد.

به گزارش عصر سه‌شنبه ایرنا، مراسم تکریم و معارفه سرپرست مرکز حراست وزارت ورزش و جوانان امروز با حضور کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان، معاونین وزارت، مدیران کل و برخی از روسای فدراسیون‌های ورزشی برگزار شد.

هاشمی در این جلسه با اشاره به دیدار اخیر جامعه ورزش با مقام معظم رهبری اظهار داشت: این دیدار فرصت طلایی و خوبی بود که در اختیار جامعه ورزش قرار گرفت. شاه‌بیت فرمایشات ایشان موضوع ورزش قوی برای ایران قوی بود که باید همه مدیران به این موضوع توجه ویژه داشته باشیم.

هاشمی: فرمایشات رهبر انقلاب وظیفه ما را سنگین‌تر کرد/ نگاه حراست بیشتر باید پیشگیرانه باشد

وی افزود: مقام معظم رهبری در نشست با جامعه ورزش به نکات مهمی اشاره کردند و صحبت‌های ایشان وظایف ما را سنگین‌تر کرد و می‌طلبد که همه عزیزان در ورزش سعی و تلاش خود را بیشتر کنند. مهم‌ترین وظیفه مسئولین کشور خدمت به مردم است و باید خاکسار مردم باشیم.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: مدیریت در همه حوزه‌ها مثل مسابقه چوب امدادی است و هر کسی که جدید می‌آید، چوب را از نفر قبلی می‌گیرد و باید راه او را ادامه دهد. آقای مزجی از نیروهای ارزشی و خوب است که وظیفه سنگینی برعهده دارد و باید تلاش شود که بهترین اقدامات و خدمات را برای مردم داشته باشیم‌. اعتقاد دارم که مهم‌ترین رسالت حراست‌ در دستگاه اجرایی مراقبت از سلامت آن سازمان است، البته در این موضوع نگاه حراست باید بیشتر از امنیتی، پیشگیرانه باشد.

هاشمی اظهار داشت: پیشگیری، پیش‌بینی و پیگیری سه اصل کار مجموعه حراست است. حراست‌ چشم مجموعه‌ها و سازمان‌ها هستند و باید به همه زوایا اشراف داشته باشد. هر کدام از این سه موضوع به درستی انجام نشود، کار ما با نقص مواجه خواهد شد. این وظیفه مدیران حراست هست که پیگیری کنند که وظیفه نظارتی ما انجام شود.

وی گفت: بحث مبارزه با فساد نیز یکی از موضوعاتی است که مقام معظم رهبری بر انجام آن تاکید دارند و ما نیز باید روی انجام آن تلاش کنیم.

محسن مزجی، سرپرست جدید مرکز حراست وزارت ورزش و جوانان نیز در این نشست با تشکر از حسن اعتماد صورت‌گرفته، اظهار داشت: تلاش خواهیم کرد با تعامل با تمامی مدیران ستادی و روسای فدراسیون‌ها در خدمت جامعه ورزش باشیم و کارها را به خوبی جلو ببریم‌. هدف ما حفاظت و صیانت از آبروی جامعه ورزش است چون خود را خدمت‌گزار آنها می‌دانیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha