۹ آذر ۱۴۰۲، ۱۰:۴۷
کد خبر: 85307474
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

دمای هوا در خراسان رضوی معتدل می‌شود

۹ آذر ۱۴۰۲، ۱۰:۴۷
کد خبر: 85307474
دمای هوا در خراسان رضوی معتدل می‌شود

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: با عبور سامانه پرفشار از استان، به تدریج از امروز سرمای هوا در خراسان رضوی کاسته و دما معتدل می شود.

آذر رضایی پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روند تدریجی افزایش دما تا اواسط هفته آینده در خراسان رضوی ادامه دارد و پس از آن، استان دوباره تحت تاثیر سامانه جدید قرار می گیرد.

وی ادامه داد: کاهش دما در شبانه روز گذشته، کمینه دما در برخی از شهرستان ها از جمله نیشابور را به صفر درجه رساند و در مجموع، میانگین کمینه دما در خراسان رضوی را تا هفت درجه کاهش داد.

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: همچنین روز گذشته، پنج شهرستان میزبان بارش های پاییزی بوده اند که تربت حیدریه با ۲ و سه دهم میلیمتر، بیشترین بارش را داشته اند.

رضایی پور افزود: مه گرفتگی پدیده غالب مناطق کوهستانی و شمالی خراسان رضوی است که تا عصر روز جمعه ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته، نیشابور با صفر و داورزن با ۲۰ درجه سلسیوس به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستان های استان بوده اند و طی همین مدت کلانشهر مشهد نوسانات دمایی ۶ تا ۱۰ درجه را به ثبت رسانده است.

کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای کنونی مشهد ۱۰ درجه سلسیوس است که امروز در گرمترین ساعات به ۱۵ درجه خواهد رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha