۸ آذر ۱۴۰۲، ۱۱:۳۸
کد خبرنگار: 5502
کد خبر: 85306528
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

وزارت کشور درباره مواضع اخیر وحیدی پیرامون عفاف و حجاب بیانیه صادر کرد

تهران - ایرنا - مرکز اطلاع‌رسانی وزارت کشور درباره مواضع اخیر وزیر کشور پیرامون عفاف و حجاب، بیانیه‌ای صادر کرد

به گزارش حوره دولت ایرنا، نظر به انتشار برخی فضاسازی‌ها درباره اظهارات «احمد وحیدی» وزیر کشور پ‍‍‍یرامون مسئله عفاف و حجاب، مرکز اطلاع‌رسانی وزارت کشور بیانیه‌ای صادر کرد که به شرح ذیل است:

۱- موضع وزارت کشور درخصوص عفاف و حجاب و حمایت از آمرین به معروف کاملا روشن و مشخص بوده است. رعایت حجاب و الزام به پوشش قانونی تغییر ناپذیر بوده و هرگونه برداشتی بر خلاف این موضوع، ناصحیح و غیر دقیق است.

۲- ابلاغیه ضرورت مراعات حجاب توسط همگان و اعمال آن از سوی دستگاه و نهادها و حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر، تعارضی با این اظهار نظر وزیر کشور در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره عفاف و حجاب مبنی بر اینکه مجوز خاصی از سوی وزارت کشور صادر نشده است، ندارد و برخی فضاسازی های رسانه ای برای دوگانه نشان دادن آن امری غیر واقعی و ناصواب است.

۳ -گرچه تجربه نشان می دهد درگیر و دار رقابت های سیاسی و مناسبات و محاسبات، گروهی از رسانه ها با حاشیه آفرینی، برای جلب نظر بیشتر افکار عمومی تلاش می کنند، با این حال از صاحبان رسانه و ارباب جراید انتظار می رود با دقت بیشتر در منابع خبری و بازخوانی دقیق اظهارنظر مسوولان نسبت به انتشار تحلیل های ناصحیح و ابهام آفرین برای افکار عمومی خودداری کنند و به رعایت تقوای سیاسی و اخلاق رسانه ای اهتمام ورزند.

صادق الوعد بودن و صراحت بیان از مهمترین سرمایه های معنوی دولت انقلابی و مردمی است که وزارت کشور نیز در قول و عمل بیشترین توجه و تاکید را در انجام مسوولیت ها به آن معطوف داشته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha