امیرآبادی: کاهش قرارداد استقلالی‌ها قابل تقدیر است؛ دیدار با فولاد اهمیت زیادی دارد

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال استقلال، گفت: اقدام اعضای تیم فوتبال استقلال مبنی بر کاهش قراردادها برای ثبت قرارداد هم‌بازی و مربی خود واقعا جالب و قابل تقدیر است.

مهدی امیرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به تساوی شاگردان جواد نکونام مقابل ذوب‌آهن اصفهان، اظهار داشت: استقلال در روزی که شایسته پیروزی بود، با یک اتفاق دروازه خود را باز شده دید و کار به تساوی کشیده شد. هرچند تساوی در اصفهان نتیجه بدی نیست، اما استقلال شایسته برتری بود.

وی افزود: استقلال تا اینجای فصل بهترین نتایج را در لیگ برتر کسب کرده است. جواد نکونام و شاگردانش شایسته تقدیر هستند و امیدوارم این روند را ادامه داده و در نهایت اتفاق بزرگی را برای خود و هواداران رقم بزنند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: به عنوان یک پیشکسوت از برخی اتفاقات در استقلال لذت می‌برم. وقتی مشاهده می‌کنم بازیکنان و مربیان این تیم برای ثبت قرارداد همبازی یا مربی‌شان، رقم قردادشان را کاهش می‌دهند، متوجه می‌شوم در این تیم همدلی و اتحاد اهمیت فراوانی دارد.

امیرآبادی: کاهش قرارداد استقلالی‌ها قابل تقدیر است؛ دیدار با فولاد اهمیت زیادی دارد

امیرآبادی وی خصوص حواشی رخ داده در پایان دیدار استقلال و ذوب‌آهن، بیان کرد: این اتفاقات به خاطر رفتار تصوربردار بود که اصول حرفه‌ای را رعایت نکرد. وقتی یک نفر در طول ۹۰ دقیقه با موبایل یا دوربین خود روی اعصابتان راه برود، قطعا واکنش نشان می‌دهید. مربی در طول 90 دقیقه جریان بازی فشار روحی زیادی را تحمل می‌کند و استرس بالایی دارد و نباید تمرکز او در این شرایط بر هم بخورد.

بازیکن اسبق استقلال، گفت: بازی با ذوب آهن تمام شده و استقلال باید به فکر بازی با فولاد خوزستان باشد. این بازی اصلا آسان نیست اما استقلال این توانایی را دارد تا با کسب برتری و سه امتیاز، صدرنشینی را ادامه دهد. این مسابقه پیش از دربی است و غلبه بر فولاد باعث خواهد شد تا آبی‌ها با روحیه‌ دو چندانی روبه‌روی رقیب سنتی خود قرار بگیرند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha