تاکید وزیر ورزش بر ایجاد بازنگری در آیین‌نامه شورای برون مرزی

تهران- ایرنا- هفتادمین جلسه شورای برون مرزی به ریاست کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان و با حضور اعضا برگزار و در خصوص ایجاد بازنگری در آیین‌نامه این شورا تاکید شد.

به گزارش عصر دوشنبه ایرنا، هفتادمین جلسه شورای برون مرزی به ریاست کیومرث هاشمی، وزیر ورزش و جوانان و اعضای این شورا برگزار شد. در ابتدای این جلسه، سید محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای گزارشی در خصوص جلسات شورای برون‌مرزی ارائه کرد.

در ادامه بخشی از آیین نامه شورای برون مرزی مورد بررسی قرار گرفت و توضیحاتی در خصوص اعزام‌ها از سوی پولادگر بیان شد.

در بخش پایانی این نشست، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت تصمیمات این شورا، بر لزوم بازنگری در آیین نامه شورای برون‌مرزی پس از برگزاری جلسات تخصصی تاکید کرد.

تاکید وزیر ورزش بر ایجاد بازنگری در آیین‌نامه شورای برون مرزی

هاشمی گفت: اهداف شورای برون‌مرزی در قانون مشخص شده و در راستای جایگاه ارتقای ورزش کشور است. همانطور که مقام معظم رهبری بیانات خود را تحت عنوان ورزش قوی بیان کردند،‌ ما زمانی می‌توانیم ورزش قوی داشته باشیم که تمام برنامه‌های ما در راستای ارتقای ورزش کشور در حوزه بین‌الملل باشد.

وی با تاکید به مشخص بودن وظایف شورای برون‌مرزی و اهمیت این شورا در اثربخشی امور، گفت: مهم‌ترین موضوعی که در این جلسه باید مطرح شود، وظایف شورا است و و باید از همه ظرفیت‌هایی که قانون داده، بهره ببریم. این شورا نقش بسیار بزرگی دارد مشروط به این اینکه این شورا بتواند از اختیارات قانونی خود بطور کامل استفاده کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha