خمز: حفظ توپ تراکتور در بازی موجب برد مقابل فولاد شد

تبریز- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت: تیم خیلی خوب کار کرد و برای همین موفق شدیم، بازی ما روی اصل مالکیت توپ است و در همه بازی‌ها به دنبال حفظ توپ هستیم.

پاکو خمز روز شنبه در نشست خبری بعد بازی مقابل فولاد خوزستان که با پیروزی ۲ بر صفر تراکتور همراه شد، اظهار کرد: من فقط ۱۱ بازیکن ثابت ندارم و گاهی مجبور هستم به خاطر بازیکنان محروم و مصدوم ترکیب را تغییر دهم، دوست دارم بازیکنانم تلاش کنند و براساس نیاز تیم از آنان استفاده کنیم.
وی افزود: بازیکن با یک بازی خوب یا بد جایگاهش در ترکیب را از دست نمی‌دهد و حسینی که امروز ۲ گل زد در برخی بازی‌ها انتظاراتم را برآورده نکرده بود او امروز خودش را ثابت کرد و پاداش بازی خوبش این است که در ترکیب باقی بماند.

خمز تاکید کرد: من به عملکرد بازیکنان در طول هفته نگاه کرده و ترکیب تیم را انتخاب می‌کنم و با یک بازی تصمیم نمی‌گیرم.

وی همچنین با بیان اینکه ما به نظرات هواداران احترام می‌گذاریم و نیاز داریم تمام بازیکنان حمایت شوند، گفت: نیاز داریم حضور هواداران را احساس کنیم، از آنان می‌خواهم نشان دهند که با هواداران سایر تیم‌ها متفاوت هستند.
وی اظهار کرد: امروز اتفاقات استادیوم را دوست نداشتم و ناراحت شدم، بازیکنان تراکتور با تمام وجود بازی کردند و باید به آنان احترام گذاشته شود و من هم به آنان افتخار می‌کنم.
وی همچنین یادآور شد: الان در خصوص جذب بازیکن جدید صحبت نمی کنیم و باید از بازیکنان حمایت کنیم و از ظرفیت آنان استفاده کنیم.

سرمربی فولاد: تیم تراکتور مستحق پیروزی بود

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بعد از شکست تیمش برابر تراکتور نیز در نشست بعد از بازی گفت: باید به تراکتور تبریک بگوییم چون بازی خیلی خوبی انجام داد و مستحق برد بود، می‌دانستیم که تراکتور زمان‌بندی خوبی دارد، بین ۲ نیمه صحبتی جدی با بازیکنان انجام دادیم و تغییراتی دادیم اما در نهایت باختیم.

ایگناسیو مارتینس اظهار کرد: وقتی ۲ گل می‌خورید به خواسته‌تان نمی‌رسید البته شروع ما در بازی خوب نبود.

وی ادامه داد: گل توکلی را خطا اعلام کردند که می‌توانست نتیجه بازی را تغییر دهد، ساسان انصاری ۲ فرصت خیلی خوب داشت و این لحظه‌ها برای ما در بازی خیلی مهم هستند.

مارتینس افزود: باید از نظر دفاعی مستحکم باشیم، در زمان نقل‌ و انتقالات جلسه‌ای با باشگاه خواهیم داشت.

وی یادآور شد: بهترین تیم را دارم و باید مقابل استقلال و سایر تیم‌ها بجنگیم.

به گزارش ایرنا، تراکتور با این برد ۱۸ امتیازی شد و به رده چهارم جدول لیگ برتر فوتبال ایران صعود کرد و فولاد با ۹ امتیاز در رده چهاردهم باقی ماند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha