احداث بزرگترین شهرک علمی فناوری منطقه در تهران

تهران - ایرنا - شهردار تهران از احداث بزرگترین شهرک علم و فناوری منطقه در ایران خبر داد و گفت: سه ناحیه نوآور در تهران را مشخص کرده و ۱۲ خدمت را در آنجا تعریف کردیم.

به گزارش ایرنا از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، علیرضا زاکانی در دومین رویداد ملی صنعت دانش بنیان اظهار داشت: برای ایجاد بزرگترین شهرک علم و فناوری منطقه، زمینی به مساحت ۴۰۰ هکتار در پارک ولایت اختصاص داده شده و مجوزهای آن هم اخذ شده است، همچنین ۹ کارخانه نوآوری در شهر تهران سامان می‌یابد.

دومین رویداد ملی صنعت دانش بنیان با عنوان «انقلاب صنعتی چهارم و صنعت شهر هوشمند» امروز دوم آذر با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور، وزرای صمت، ارتباطات و علوم، تحقیقات و فناوری و شهردار تهران در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار شد.

در این همایش که در راستای جریان‌سازی انقلاب صنعتی چهارم، به‌هم‌رسانی شرکت‌های دانش بنیان و صنایع بزرگ برگزار شد، فعالان ۲۵۰ شرکت دانش‌بنیان هم حضور داشتند. امضا و تبادل توافق‌نامه‌های متعدد بین شرکت های دانش بنیان و وزارتخانه ها از جمله برنامه‌های دومین رویداد ملی صنعت دانش‌بنیان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha