۲۹ آبان ۱۴۰۲، ۱۷:۰۰
کد خبرنگار: 1935
کد خبر: 85297542
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

برگزاری تور راهیان پیشرفت ویژه صنایع در همدان

۲۹ آبان ۱۴۰۲، ۱۷:۰۰
کد خبر: 85297542
برگزاری تور راهیان پیشرفت ویژه صنایع در همدان

همدان-ایرنا- تور راهیان پیشرفت در همدان ویژه صنایع روز دوشنبه با حضور جمعی از کارشناسان سازمان برنامه و بودجه به همت اداره کل صنعت،معدن و تجارت استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در جریان این تور احمد شانیان مدیرکل صنعت،معدن و تجارت و تورج الوانیان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی همدان و جمعی از کارشناسان این دستگاه از سه واحد تولیدی بازدید و در جریان دستاوردهای بخش صنایع قرار گرفتند.

در جریان این تور واحدهای قطعه سازان سینا، پلمپین صنعت و خوراک آفرین مورد بازدید قرار گرفتند.

مدیرکل صنعت،معدن و تجارت همدان در جریان بازدید از واحدهای تولیدی یاد شده در قالب این تور گفت:توسعه‌ صنعتی و معدنی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان همدان

این مسوول خاطرنشان کرد: ترقی و تعالی در بخش های مختلف صنعتی، معدنی و صنفی این استان به وضوح قابل مشاهده و لمس است.

برگزاری تور راهیان پیشرفت ویژه صنایع در همدان

شانیان اظهار کرد: تورهای راهیان پیشرفت در راستای تبیین دستاوردهای این بخش برگزار می شود.

دکتر شانیان با تاکید بر حمایت دولت مردمی سیزدهم از بخش تولید،گفت: موتور پیشران این منطقه صنایع هستند، بنابراین توجه ویژه به بخش تولیدکنندگان، صادرکنندگان موجب رونق و تسهیلگری در امر تولید خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: با درایت استاندار همدان و همراهی تیم اقتصادی استان دستاوردهای خوبی در عرصه صنعت معدن و تجارت به دست آورده ایم.

شانیان با بیان اینکه توسعه صنایع بزرگ از اولویت‌های ما در استان همدان است‌،افزود: این مهم موجب امیدآفرینی بین مردم به ویژه قشر جوان است و به اشتغالزایی در جامعه کمک می کند.

مدیرکل صنعت،معدن و تجارت استان همدان با اشاره به افتخار آفرینی صنایع استان در عرصه تولید و اشتغال و صادرات،گفت: نمونه ای از صنایع شاخص و فعال استان هستند که امروز در تور راهیان پیشرفت از خطوط تولید آنها بازدید می کنیم.

به گزارش ایرنا، براساس آخرین آمارها بیش از هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی بهره بردار در استان همدان به فعالیت می پردازند.

هزار و ۸۳۸ طرح تولیدی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان همدان مراحل مختلف ساخت و ساز را طی می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha