۲۷ آبان ۱۴۰۲، ۱۶:۱۵
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 85295126
T T
۲۷ نفر

برچسب‌ها

مسی: بازیکنان جوان اروگوئه باید از بزرگ‌ترها ادب یاد بگیرند!

تهران- ایرنا- فوق ستاره تیم ملی آرژانتین که در جریان دیدار این تیم برابر اروگوئه در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ با بازیکنان این تیم درگیر شد، رفتار تیم اروگوئه را به‌شدت مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش عصر شنبه ایرنا، تیم ملی فوتبال آرژانتین در دیدار پنجشنبه برابر اروگوئه برای نخستین بار بعد از فتح جام جهانی ۲۰۲۲، شکست خورد.

در این دیدار که هم‌تیمی‌های لیونل مسی با نتیجه ۲ بر صفر شکست خوردند، کاپیتان آلبی‌سلسته با بازیکنان اروگوئه وارد تنش شد.

مسی درباره حرکت ناپسند مانوئل اوگارته، هافبک اروگوئه در قبال رودریکو دی‌پل، هافبک آرژانتین گفت: بالاخره این بازیکن‌ها جوان باید یاد بگیرند. اروگوئه تیم خوبی دارد و بازیکنان خوبی در تیم ملی این کشور حضور دارند.

وی افزود: با این حال، آنها باید از بزرگ‌ترهای تیم‌شان احترام را بیاموزند چون این «کلاسیکو»، همیشه پرتنش است اما همواره با احترام برگزار می‌شود. بنابراین آنها باید ادب را یاد بگیرند.

اوگارته ۲۲ ساله در پایان بازی گفته بود: این اتفاقات مربوط به داخل زمین است و همانجا می‌ماند. حالا باید از برد لذت ببریم.

دی‌پل در دقیقه ۱۹ بازی با ماتیاس اولیورا، مدافع اروگوئه درگیر شد و این درگیری به تنش بین بازیکنان دو تیم انجامید و لوئیس سوارز، مهاجم اروگوئه و هم‌تیمی اسبق و دوست صمیمی مسی که کارنامه درخشانی در تنش‌های داخل زمین ندارد نیز وارد تنش شد.

در تصاویر تلویزیونی مشخص بود که مسی در این صحنه آرنج راست خود را به قفسه سینه اولیورا فشار داده و در ادامه دست چپش را دور گردن او حلقه می‌کند!

کاپیتان آلبی‌سلسته افزود: طبیعی است؛ در چنین بازی‌هایی در انتخابی همیشه در تقابل با اروگوه این اتفاقات رخ می‌دهد. بازی پرفشار و دشواری بود. آنها بازیکنان سرسخت، فیزیکی و سرعتی دارند و ما نتوانستیم راحت بازی کنیم.

۲۷ نفر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha